Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

VIDEO Kung fu majster potiahol sedem audín: Ale keď uvidíte čím, padne vám sánka

Autá ťahá pomocou genitálí
Autá ťahá pomocou genitálí
21.04.2017 11:12

ZIBO - Hoci na to možno nevyzerá, ale tento Číňan v sebe ukrýva ohromnú silu. A najmä vo svojich genitáliach. Práve nimi totiž dokázal utiahnuť niekoľko áut, ktoré dokopy vážili takmer trinásť ton. A pritom sa tváril, akoby ťahal len dreveného káčera.


Pôsobivý výkon sa uskutočnil v meste Zibo vo východočínskej provincii Šan-tung, kde kung fu majster Ye Wei už viac ako tri desaťročia praktizuje svoj vlastný typ bojového umenia. To je podľa jeho slov založené na vnútornej sile, energie z chrbtice a aj zo semenníkov, ktoré nazýva "vonkajšie obličky". 

VIDEO Kung fu majster

No a práve semenníky hrali hlavnú úlohu v najnovšom rekorde. O ne si totiž v predposledný marcový deň priviazal lano, pomocou ktorého potom osem metrov ťahal sedem audín. Tie dokopy vážili 12,6 tony. Prizerajúci sa ľudia neverili vlastným očiam a hlasno Weiho povzbudzovali. 

VIDEO Kung fu majster

VIDEO Kung fu majster

Keď sa potom majstra pýtali, prečo sa podujal práve na takýto rekord, len odvetil: "Urobil som to preto, aby som vyzdvihol tých dvadsať či tridsať rokov, ktoré sa venujem bojovým umeniam." 


Galéria

Autá ťahá pomocou genitálí

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Youtube/Latest Viral Videos
VIDEO: Youtube/Latest Viral Videos

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články