Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Krásku (†19) zabil vlak, lebo uviazla medzi koľajami: Kvôli tejto FOTO

Kvôli fotkám prišla o život.
Kvôli fotkám prišla o život.
21.03.2017 08:25

NAVASOTA - Mladú dievčinu, ktorá sa chcela stať modelkou a bola vo štvrtom týždni tehotenstva, zabil nákladný vlak pri pózovaní na koľajisku. Fredzania Thompsonová zahynula minulý v piatok popoludní v centre amerického mesta Navasota, oznámila polícia.


Tínedžera (17) prešiel vlak, pomoc si zavolal sám: Pokojné slová, pri ktorých smrteľne mrazí

Tínedžerka stála medzi dvomi koľajami, keď zbadala, že sa k nej blíži vlak, a tak mu chcela uhnúť z cesty, no nevšimla si, že z opačného smeru sa rúti iná súprava. Posádka ju síce upozornila trúbením a snažila sa núdzovo zastaviť, ale bolo neskoro. K incidentu došlo okolo jednej hodiny popoludní a dievčinu prehlásili za mŕtvu v miestnej nemocnici. Úrady kvôli vyšetrovaniu zastavili prevádzku na trati na päť hodín.

Fotografia, ktorá stála dievča život
Krásku (†19) zabil vlak,

Vlak spoločnosti Union Pacifik smeroval z Oklahomy do Beaumontu a mal 101 vozňov nesúcich obilie. Rýchlosť vlaku pri náraze nie je známa, ale podľa denníka Navasota Examiner potrebuje stroj pri rýchlosti 80 km/h viac ako 1,5 km na úplne zastavenie.

Miesto nehody
Krásku (†19) zabil vlak,

Thompsonej matka Hakamie Stevensonová pre noviny The Eagle povedala, že "Zanie" sa chcela po škole venovať kariére modelky. Bola zasnúbená so svojím priateľom Dernellom (25) a šťastný pár čakal spolu dieťa. Fredzania by v pondelok oslávila 20. narodeniny. V tento deň sa jej rodina, priatelia a ďalší smútiaci zhromaždili na mieste nehody, kde dievčine vzdali svoju poctu.

Pár spolu čakal dieťa
Krásku (†19) zabil vlak,

Krásku (†19) zabil vlak,


Galéria

Kvôli fotkám prišla o Fotografia, ktorá stála dievča Miesto nehody Pár spolu čakal dieťa

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: Facebook, GoFundMe, Psalms Funeral Home, KBTX

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články