Trápi vás krátke trvanie v posteli? Máme riešenie. | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Trápi vás krátke trvanie v posteli? Máme riešenie.

Zdroj: PR
11.10.2016 11:00

Krátke trvanie sexu je rovnako nepríjemným problémom ako nekvalitná erekcia, či predčasná ejakulácia. Iba túžiť po dlhšom čísle v posteli s partnerkou nebude stačiť. V tomto smere to chce viac, ako len snívať o dlhšom pôžitku. Pokiaľ sa zaraďujete k tým mužom, ktorí už vyskúšali všetky možné procedúry a cviky na oddialenie ejakulácie, ale nič vám nepomohlo, ZEREX môže byť vaším vykúpením z krátkeho trvania sexu. Prečo by ste mali povedať áno týmto tabletkám aj vy?


Čo je ZEREX EXTRALONG?    

ZEREX Extralong predlžuje pohlavný akt až o 30 minút. Je preto určený pre každého muža, ktorého znepokojuje dĺžka pohlavného styku a nie kvalita erekcia.

Nebojte sa účinkov

Zerex Extralong je prírodný produkt a aj preto sa nemusíte obávať škodlivých účinkov na vaše telo, ako je tomu pri iných tabletkách (liekoch na erekciu). Jeho výhodou je aj to, že popri všetkom podporuje celkovú vitálnosť a zdravie muža. No i tak by pri jeho užívaní mali zbystriť pozornosť najmä muži so srdcovo-cievnymi problémami. Aj napriek tomu, že sa jedná o tabletky, sú určite menej násilné ako ktorékoľvek iné - najmä vďaka prírodnému zloženiu z liečivých a prospešných byliniek a súčasne aj aminokyselín.  

Ak si aj vy potrpíte skôr na dlhšom sexuálnom pôžitku s partnerkou a netrápi vás slabá erekcia, ani veľkosť vašej pýchy v nohaviciach, ZEREX Extralong je tým správnym pomocníkom pre vás. Veľkou výhodou je, že ho získate anonymne s diskrétnym doručením priamo domov.

Na všetky ostatné intímne problémy sú tu ďalšie produkty z rady Zerex, ktorý si vyberiete jednoducho a rýchlo priamo na stránke www.zerex.sk.  

-Reklamná správa-


Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: PR

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články