Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Exorcista vyháňal z dievčatka 7 démonov: VIDEO Pobúrilo, hrdý moment s Ježišom!

03.03.2016 17:00

SOFIA - Na internete sa objavilo kontroverzné video. Exorcisti vyháňajú z malej dievčinky diabla. Keby len jedného, podľa nakrúcajúcich ich bolo v ňom až sedem. Video pobúrilo, mnohí sa pýtali, na čo také trýznenie dievčatka, pretože mohlo ísť iba o ľahkú chorobu.


Nad dievčinou stáli dospelí a zariekavali verše a spievali o Ježišovi. Mladá dievčina mala byť v zajatí 7 démonov. S dievčatkom najprv manipulovala žena, odhodila ju na zem, neskôr chytala za krk, aby sa následne začala dusiť. Vyvrcholilo to zvracaním. To okamžite išiel upratať prítomný muž.

Exorcista vyháňal z dievčatka

Prvý raz sa video objavilo na Facebooku od Petka Asenova v skupine Božie slová - Biblia. Sám sa tituluje ako komisár pre Rómov. Táto menšina patrí v Bulharsku medzi najväčšie. Video zverejnil s popiskom "hrdý moment".

Exorcista vyháňal z dievčatka

Na videu je tiež počuť mužský hlas ako stále opakuje "Ježišova krv". Dotyčná žena zase chytala dievčatko so slovami "nikdy viac". Dievčatko na videu kašle a nadúva, z čoho niektorí komentujúci usúdili, že je pravdepodobne iba choré. Zaujímavé je, že po tom, čo sa video začalo šíriť virálne, bolo vymazané.

Exorcista vyháňal z dievčatka

Pozrite si VIDEO


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: TMZFOTO a
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články