Pondelok, 24. apríl 2017. Meniny má Juraj, zajtra Marek.

Mladá spevácka hviezda Aless bude online už v utorok

Aless
Aless
21.04.2017 09:00

Aless je meno, ktoré pochádza z Piešťan a do povedomia sa dostalo približne pred dvomi rokmi, kedy raper Ego vydal kompiláciu skladieb INÍ, kde malo práve toto vtedy len sedemnásť ročné dievča svoju debutovú skladbu. Mladá talentovaná speváčka a raperka odvtedy nabrala množstvo skúseností a v tomto období vydáva už svoj druhý štúdiový album.


Aless

Ten prvý uzrel svetlo sveta ešte v roku 2015 a podobne ako v tomto prípade dostal názov, ktorý korešpondoval s vekom autorky. Z aktuálneho projektu s názvom 18 už fanúšikovia mali možnosť počuť aj zopár plnohodnotných skladieb a tie nasvedčujú, že sa skutočne je na čo tešiť.

Aless pred pár dňami predstavila svoj videoklip ku skladbe Rešpektujem, ktorý si môžete pozrieť tu:

Náročné obdobie sa však pre Aless nekončí ani po tom, ako sa album dostane medzi ľudí, keďže ju čaká množstvo koncertov a samozrejme aj rozhovorov, bez ktorých to jednoducho nejde. Ak vás teda zaujíma jej náročná cesta za úspechom, počas ktorej sa jej do cesty postavilo mnoho nástrah, určite nevynechajte náš online rozhovor. Prostredníctvom formulára nižšie môžete už teraz posielať svoje otázky pre Aless, ktorá na nich určite odpovie. Aless bude online v utorok 25.4. od 10:30 do 11:30.

Vstupenky na krst nového albumu Aless kúpite na Predpredaj.sk.

- reklamná správa -


Vložte svoju otázku:

Online rozhovor


Galéria

Aless Aless Aless Aless Aless

Nástroje k článku


ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články