Brit kúpil vysnený dom pre svoju rodinu v dovolenkovom raji: VIDEO O päť dní všetko stratil | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Brit kúpil vysnený dom pre svoju rodinu v dovolenkovom raji: VIDEO O päť dní všetko stratil

Z domu zostali len trosky
Z domu zostali len trosky, Zdroj: YouTube/Kyrie Caulfield
13.09.2017 17:10

LONDÝN - Myšlienka vlastniť nehnuteľnosť v Karibiku je síce pre mnohých Európanov lákavá, no len malá hŕstka z nich si napokon tento sen splní. Brit Kyrie Caulfield sa však práve tu rozhodol pre nový život so svojou tehotnou manželkou a ich deťmi. Kúpili si veľký dom na Britských Panenských ostrovoch a prvých pár dní vyzeralo všetko skvele, až do osudnej stredy.


Katastrofický pohľad na luxusnú vilu miliardára Bransona: FOTO Hurikán z nej spravil chatrč

Kyrie Caulfield sa presťahoval s rodinou z Londýna do zátoky Cane Garden Bay na Tortole. Urobil to však vo veľmi nevhodnom čase, pretože už o päť dní po kúpe sa prehnal Britskými Panenskými ostrovmi hurikán Irma s rýchlosťou vetra dosahujúcou 295 km/h a jeho dom úplne spustošil.

Brit kúpil vysnený dom
Zdroj: YouTube/Kyrie Caulfield

On, jeho manželku a deti museli pred ničivou búrkou evakuovať, takže nevideli, ako sa im ich krásny dom rúca pred očami. Keď sa však hlava rodiny vrátila na "miesto činu", našla nehnuteľnosť v katastrofálnom stave. Chýbala jej strecha, aj niektoré steny.

Brit kúpil vysnený dom
Zdroj: YouTube/Kyrie Caulfield

Vo videu, ktoré Caulfield natočil, hovorí, že minulý piatok kúpil dom svojich snov. Život sa zdal byť dokonalý, ale len do stredy. Zábery ukazujú spustošený majetok. Prednú čas budovy, smerujúcu k moru, odfúklo a živlu vystavený interiér dostal poriadne zabrať.

Brit kúpil vysnený dom
Zdroj: YouTube/Kyrie Caulfield

Brit, ktorý prišiel na ostrov vyučovať potápanie, sa však snažil svoju smolu brať s nadhľadom. Popri tom, ako drží v ruke plechovku, zavtipkoval: "Ale áno, mohlo by to byť aj horšie... mohol som nenájsť všetky tieto pivá."


Galéria

Z domu zostali len

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: YouTube/Kyrie Caulfield;
VIDEO: YouTube/Kyrie Caulfield

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články