Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom diele známej šou: TV vysielala podvod so šialencom | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom diele známej šou: TV vysielala podvod so šialencom

Karel v kuchyni nachytal nielen divákov, ale hlavne televízny štáb.
Karel v kuchyni nachytal nielen divákov, ale hlavne televízny štáb., Zdroj: Stream.cz
17.05.2017 15:25

BRATISLAVA - Česko ešte väčší podvod odvysielaný naživo nezažilo. Reality šou o varení sa zmenila na poriadne divadlo, o ktorom diváci a ani samotný televízny štáb, nemali ani tušenia. Postihnutý Karel vodil za nos celú televíziu, keď vo svojom šialenom byte ukazoval, ako varí. Všetko bolo však úplne inak.


Relácia televízie Prima Prostřeno je o súťaži náhodne vybraných účinkujúcich, ktorí pozývajú do svojich príbytkov ostatných súťažiacich a snažia sa uvariť špecialitu, ktorú ohodnotia. Český humorista Kazma Kazmitch a jeho tím však pripravil pre tvorcov relácie podvod, aký zrejme ešte Česko nezažilo.

Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom

Do súťaže nastrčili bizarného účinkujúceho, "ajťáka" Karla, postihnutého Tourettovým syndrómom, ktorý absolútne nevie variť. Chceli tým poukázať na podstatu relácie. Odhalenie o nafingovanej relácii ukázali iba včera. A už teraz zrejme prelomí rekord videní.

Kazma ukazuje dokonale upravený byt Karla
Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom

Keď vstúpil televízny štáb do bytu Karla, zostal v šoku. Uvideli tam totiž živú sliepku menom Babiš, porno plagáty polepené po stenách, jeho posteľ ako rakvu, a ďalšie bizarné veci, ktoré sa len tak nevidia.

Karel mal mať tiež trojmesačnú erekciu
Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom

Všetko bolo však nafingované, no jeden z vtipálkov, ktorý to celé sledoval z tajného úkrytu, to okomentoval slovami "ty vole, oni sú z toho úplne v p*deli." K tomu Kazma s neveriacim smiechom dodal, "tí sú z toho úplne zúfalí".

Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom

Výber najlepších scén z tejto relácie

Nachytali tiež jednu ženu zo štábu Primy, ako niekomu písala, že "kámo, tak sme v byte toho magora, to je úlet, ti doma ukážem fotky. Je to úchyl, normálne," písala, pričom netušila, že ide o nafingovaného herca a dokonale upravený byt. Medzitým to Kazma sledoval z úkrytu prostredníctvom skrytých kamier.

Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom
Zdroj: Stream.cz

Došlo však aj na problémy, keď si tvorcovia "Skejpra", ako mu hovoria kamaráti, vygúglili. Našli totiž, že študoval herectvo. Počas nakrúcania sa ho to spýtali. No herec Karel, to našťastie pre vtipálkov, ustál a išlo sa ďalej.

Pred/Potom - vidíte rozdiel?
Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom
Zdroj: Stream.cz

Keď došlo na samotné varenie, čo je podstata celej šou, hercovi uvarili jedlo v špičkovej reštaurácii a prepašovali ho do jeho bytu cez rúru. Štáb a kameraman, ktorí jeho varenie monitorovali, si ani len nevšimli, že jeho amatérske kúsky sa menia na kulinárske špeciality. "Som to odpozeral od Jamieho Olivera," tvrdil im počas nakrúcania Karel.

Nafingovali aj pád pri varení. Kamera všetko nakrúcala
Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom
Zdroj: Stream.cz

Štáb bol z jeho občasných a nečakaných vulgárnych výkrikov úplne mimo, čo dokazujú aj tieto zábery skrytých kamier. Zaujímavé je, že štáb si nevšimol rozdiel v jedlách. Ešte zaujímavejšie je, že vtipálkovia nastrčili nielen Pavla, ale aj ďalšieho účinkujúceho, ktorý s ním hral hru až dokonca.

Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom
Zdroj: Stream.cz

Celú akciu robili pol roka. Prečo vlastne? Tvorcovia tvrdia, že prinútil ich k tomu vlastný kolega, ktorý sám trpí Tourettovým syndrómom a chceli spraviť reklamnú kampaň, aby na to upozornili. Teda tým postihnutím, aké v relácii ukázal Karel. V spolupráci s občianskym združením zaoberajúcim sa Tourettovým syndrómom Atos, preto zorganizovali šou, z ktorej je teraz celé Česko na nohách.

Karlova posteľ - truhla
Dychvyrážajúce odhalenie o najbizarnejšom


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: repro foto stream.cz/One Man Show

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články