VIDEO Kamera z benzínky odhalila desivú nehodu na D2: Cudzinca zachraňovali hasiči | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

VIDEO Kamera z benzínky odhalila desivú nehodu na D2: Cudzinca zachraňovali hasiči

Zdroj: Polícia ČR
17.02.2017 14:00

BRNO - Hrôzostrašné zábery zachytila kamera jednej z čerpacích staníc pri diaľnici D2. Po tom, ako auto vyšlo z vozovky prišlo niečo, čo je na prvý pohľad nemožné prežiť. Vozidlo sa niekoľko metrov kotúľalo. Cudzinec sediaci na mieste šoféra utrpel ťažké zranenia. Zasahovať museli aj hasiči.


Inak sa to ani nedá nazvať, ako vážna dopravná nehoda. Sedemnásty kilometer diaľnice D2 smerom na Břeclav sa stal pre muža kľúčovým. Ako informoval český policajný hovorca Bohumil Malášek, išlo o 40 – ročného cudzinca, ktorý doposiaľ z nezistených príčin vyšiel mimo vozovku. Vozidlo sa po niekoľkých kotrmelcoch zastavilo kúsok pred stojanmi čerpacej stanice.

VIDEO Kamera z benzínky
Zdroj: Polícia ČR

Na záberoch je vidieť, ako sa k mužovi v rozbitom aute rozbehlo hneď niekoľko ľudí na pomoc. Nedalo sa však inak a bolo treba zavolať hasičov, ktorí vodiča zo zničeného auta museli vyslobodiť. Privolaní záchranári muža vzápätí previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice. Polícia ďalej informovala, že na mieste prišlo k poškodeniu zaparkovaného auta. 

VIDEO Kamera z benzínky
Zdroj: Polícia ČR


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: Polícia ČR
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články