Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Dovolenka v Thajsku sa zmenila na najhoršiu nočnú moru: VIDEO Stačila hlúpa chyba, zničený život

Mladíkov čaká verejná hanba.
Mladíkov čaká verejná hanba.
11.01.2017 20:00

KRABI - Ak budete mať v Thajsku chuť vyparatiť nejakú lotrovinu, radšej si to poriadne premyslite. Môžete totiž dopadnúť rovnako ako dvaja mladí talianski turisti, ktorým prišlo v podguráženom stave zábavné postŕhať vlajky spred obchodu v meste Krabi. Záznam z ich činu sa dostal cez víkend na internet a netrvalo dlho, už sedeli na polícii. Tam museli pred kamerami a fotoaparátmi povedať, ako ich previnenie mrzí a ospravedlniť sa.


Po zverejnení záberov z bezpečnostnej kamery, ktorá zachytila dvoch mladých cudzincov, ako strhávajú thajské vlajky, visiace pred predajňou s oblečením, bolo len otázkou času, než ich chytia, alebo sa radšej sami priznajú.

Nakoniec naozaj skončili na policajnej stanici a pred médiami sa hlboko ospravedlňovali za svoju hlúposť.

Mohlo by vás zaujať:
Cestovateľský FOTOtip: Je stará, pritom stále krásna a máme ju na skok, Praha!

Mená turistov vo veku 18 a 22 rokov neboli zverejnené, takže potupa je do značnej miery anonymná, čo však tiež nemusí trvať večne.

Dovolenka v Thajsku sa

Mladíci na videu povedali, že im je veľmi ľúto, čo vykonali a ako veľmi milujú Thajsko. Teraz čelia obvineniu zo znesvätenia vlajky a spôsobenia škody na majetku. Ich trest nie je známy.

Podobne obišiel vlani v júli v Thajsku aj nadržaný párik, ktorý si doprial orálny sex v jednej z uličiek ostrova Phi Phi. Aj vtedy sa previnilci museli posadiť pred kameru a svoj čin verejne oľutovať.


Galéria

Mladíkov čaká verejná hanba.

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: YouTube/stickboynetwork, stickboybangkok.com;
VIDEO: YouTube/stickboynetwork

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články