Slovenskú tanečnicu (†31) našli mŕtvu v talianskom byte: Biely prášok na nočnom stolíku! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Slovenskú tanečnicu (†31) našli mŕtvu v talianskom byte: Biely prášok na nočnom stolíku!

Zdroj: Facebook
20.07.2012 12:14

ALBA ADRIATICA/BRATISLAVA – Tragická smrť mladej Slovenky v Taliansku! Telo Adriany Sviatkovej (†31) našli v pondelok v noci v spálni jej bytu v talianskom meste Alba Adriatica, na pobreží Abruzzo. Na to, že niečo nie je v poriadku, upozornil majiteľa bytu Adrianin pes, ktorý celý deň štekal na balkóne. Na stolíku pri posteli polícia objavila biely prášok.


Adriana žila v prímorskom meste osem mesiacov, kde pracovala v nočnom klube Martock ako tanečnica. Po tom, čo Adrianin pes preštekal celý deň a okná na byte zostali po celý čas otvorené, sa rozhodol majiteľ bytu skontrolovať, či je mladá Slovenka z Krupiny v poriadku. Okolo jednej v noci ju však našiel ležať mŕtvu na posteli.


V prvom momente sa zdalo, že len spí, informujú talianske médiá. Na nočnom stolíku vedľa postele našla polícia biely prášok, zrejme kokaín. V súčasnosti sa vyšetruje, či sa Adriana predávkovala.

Podľa lekára Adriana zomrela na následky infarktu myokardu a pľúcny edém. Naďalej sa však čaká na výsledky pitvy a toxikologické testy, ktoré potvrdia príčinu jej náhleho úmrtia. Polícia vylúčila možnosť násilnej smrti. Na jej tele nenašli žiadne známky násilia a jej byt zostal nedotknutý. Momentálne sa polícia snaží spojiť s rodinou mladej Slovenky.

Adriana pracovala v nočnom klube Martock ako tanečnica.
Slovenskú tanečnicu (†31) našli
Zdroj: Facebook
V Taliansku žila niekoľko rokov.
Slovenskú tanečnicu (†31) našli
Zdroj: Facebook
Pes štekal na balkóne celý deň. Domáceho tak upozornil, že v byte nie je niečo v poriadku.
Slovenskú tanečnicu (†31) našli
Zdroj: Facebook


Galéria

Adriana pracovala v nočnom V Taliansku žila niekoľko Pes štekal na balkóne

Nástroje k článkuZDROJ: Dee
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články