Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená Verešová, Twiins ako nevesty a Bagárová – hotový netopier!

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil šaty známych dám.
Stylista Ivan Bednárik zhodnotil šaty známych dám.
17.02.2016 11:30

PRAHA - Koncom minulého týždňa sa v Prahe konal Česko-Slovenský ples, kam zavítalo aj množstvo našich známych tvárí. Stylista Ivan Bednárik zhodnotil, či v Prahe zažiarili alebo nie.


Veronika a Daniela Nízlové z dua Twiins 

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

No dievky nám už vyrástli z rovnakých šatočiek, aj keď rovnakú farbu si ponechali. Tentokrát ako nevesty! Nádherné, výborná vizáž, dobre zvolené doplnky. Tentoraz krásne. 

Hana Gregorová, herečka

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

Neviem úplne, či je toto plesová róba, skôr spoločenské šaty. Ale aj napriek tomu výborný strih šiat, ktoré krásne vytvárajú pás, sieťka zakrýva ramená a dekolt. Veľmi chválim vizáž, pretože rúž jej nesmierne svedčí – ako malina! 

Lucia Hablovičová, podnikateľka

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

Skvelo nás reprezentovala! Krásne vypracované šaty, ktoré treba aj študovať, lebo detailov je tam požehnane. Pekne vypracované riasenie dekoltu a najmä krásne ukončenie dekoltu. Luciu skôr vídať s nahým mejkapom, tu trochu prifarbila tváričku, ale krásna je rovnako.

Danica Jurčová, herečka

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

Preboha! Jediné, čo je pekné na týchto šatách, je farba. Zatiahnuté švy na boku, ten nariasený dekolt, čo vychádza z chrbtovej časti a vpredu drží na jednom švíku – to tiež neviem, ako je vymodelovaný. Počujte, neboli to náhodou kokteilky? A prišili k nim sukňu? 

Andrea Kerestešová, herečka 

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

Prekrásne! Jemne minimalistické, premyslené, aj keď tiež nejde o róbu. Sú to krásne šaty. Zdobenie ku krku a jemný vyšitý opasok krásne predelil červenú látku. K tomu výborná kabelka. A princezná prišla v kožúšku! A nakoniec – veľmi pekný pár. 

Andrea Verešová, modelka

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

Jaj! Čo to je za látku? Veď tá sa krčí už pri pohľade! Úplne nerozumiem tvaru strihu dekoltu. Lebo dekolt „voda” sa má prirodzene vlniť a padať podľa pohybu. No keďže látka podivne tesne drží pod pažou, tak sa nevlní nič. Tieto šaty ani Andreina krása nezachránila. 

Monika Bagárová, speváčka

Plesové Módne (s)hity: Pokrčená

Monika, keď sa niekde zjaví, vždy pôsobí ako socha. Dokonale premyslený styling, póza, dokonalé vlasy. Toto je taký netopier, je to temné, tajomné a trochu príliš vážne. Asi na mladých ženách mám radšej niečo veselšie. Ale má krásne učesané vlasy, nádherná farba aj vlny. 

Kto sa podľa vás obliekol na ples najlepšie?


Galéria

Stylista Ivan Bednárik zhodnotil Duo Twiins - Veronika Herečka Hana Gregorová s Podnikateľka Lucia Hablovičová Herečka Danica Jurčová Herečka Andrea Kerestešová s Modelka Andrea Verešová Speváčka Monika Bagárová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články