Streda, 21. marec 2018. Meniny má Blahoslav, zajtra Beňadik.

Podarená rodinka z Brna: FOTO Cez okno predávali dcéry heroín, matka (35) riadila biznis

18.11.2017 17:59

BRNO - Neuveriteľný prípad riešia brnenskí kriminalisti. Nabehli do bytu, kde vykonali prehliadku. Z nálezu sa nestačili diviť a ostali doslova otrasení. Priamo z okna bytu predávala matka s maloletými dcérami tvrdé drogy.


Policajti najprv zhromažďovali operatívnou prácou poznatky a potom udreli. Nabehli do jedného z brnenských bytov v blízkosti centra. „Na mieste sa nachádzala žena (35) a jej dcéry. Pri vstupe do bytu sa jedna zo žien uzamkla na toalete a spláchla. Kriminalisti následne demontovali WC a zistili, že sa dievča pokúsilo zlikvidovať taštičku s balíčkami heroínu. Uviazla v odpadovej rúre,” opísala situáciu hovorkyňa českých policajtov Andrea Cejnková. 

Podarená rodinka z Brna:
Podarená rodinka z Brna:

Policajti zaistili 48 nachystaných balíčkov s heroínom a tiež hotovosť presahujúcu jedenásťtisíc českých korún (okolo 430 eur) za už predaný materiál. Ženy nič nepopreli a ku všetkému sa priznali.   

Podarená rodinka z Brna:

Heroín predávali cez okno dcéry

Podarená rodinka si týmto spôsobom zarábala najmenej od začiatku tohto roka. „Na činnosti sa mali podieľať maloleté dcéry, ktoré namiesto povinnej školskej dochádzky "pracovali" doma a predávali heroín cez okno bytu,” ozrejmila policajná hovorkyňa. 

Podarená rodinka z Brna:

Kriminalisti celý prípad ďalej vyšetrujú, zatiaľ bola za trestné činy nedovolenej výroby a iného nakladania s omamnými a psychotropnými látkami a s jedmi a ohrozovania výchovy dieťaťa obvinená tridsaťpäťročná žena. Keď jej vinu dokážu, hrozí jej až päťročné väzenie.


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články