Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Detaily popráv sériového vraha Miroslava: Sex, rozštvrtenie a spálenie

16.07.2017 13:58

BRATISLAVA - Prípad, aký nemá na Slovensku obdobu. Policajti majú vo svojich rukách sériového vraha Miroslava. Ten sa priznal ku štyrom vraždám. Na svedomí má údajne dve ženy, muža a jedno malé dievčatko. Hrozivé je, akým spôsobom zabíjal. So ženami mal mať sex, potom ich mal uškrtiť, rozštvrtiť a následne spáliť.


Susedia v obci Zliechov pri Ilave ani len netušili, kto s nimi žil v jednej dedine. Miroslav má na svedomí štyri obete, ktoré brutálne zavraždil.

Detaily popráv sériového vraha

Dve z jeho obetí sú jeho bývalá partnerka Monika z Handlovej a ich malá dcérka (1,5†). Spolu prebývali v dome v Zliechove. No potom sa po nich zľahla zem. Policajti po Monike a malej dcérke pátrali od roku 2012. "On sám hovoril, že sa jej zbavil. Že na čo mu bude taká baba. Ale človek by myslel, že ju poslal normálne preč," povedali svedkovia televízii Markíza, ktorí ho poznajú.

Monika s dcérkou. Pátrali po nich od roku 2012
Detaily popráv sériového vraha

S dvomi ženami mal mať podľa Markízy pred vraždou sex. Potom ich rozštvrtil, spálil a popol vyviezol zo svojho kozubu na neďalekú lúku. Práve tam hľadali kriminalisti vo štvrtok s bagrom stopy po mŕtvolách. Miestni si dokonca myslia, že s mäsom z mŕtvych tiel kŕmil svojich psov.

V kozube tohto domu mal páliť telá obetí
Detaily popráv sériového vraha

To však nie je všetko. Prvýkrát mal Miroslav vraždiť pred siedmimi rokmi v paneláku v Novej Dubnici. Vtedy tam mal nahlásený trvalý pobyt. Od roku 2010 totiž polícia pátra po vtedajšej Miroslavovej manželke Sandre z Česka. S ňou mal dieťa. Po istom čase sa zase zoznámil s jeho súčasnou partnerkou Luciou. Od roku 2011 zase začali hľadať Luciinho partnera Romana.

Detaily popráv sériového vraha

Podozrievať ho začali preto, lebo všetky zmiznuté osoby mali spoločnú jednu vec. A to, že ich naposledy videli svedkovia s ním. Susedia ho podľa TV JOJ opisovali ako divného. Jeden z nich pre televíziu povedal, že mal nalakované nechty na čierno a nosil sukňu. V minulosti sa dopustil trestného činu krádeže. Pracoval ako zvárač.

Detaily popráv sériového vraha

Miroslava však nakoniec pred dvomi týždňami zadržali policajti nie z podozrenia z vrážd, ale z podozrenia z týrania vlastného 8-ročného syna. Spolu s ním zadržali aj jeho súčasnú družku. Keď bol už v base, až potom sa ku štyrom vraždám priznal. Policajti následne začali prehľadávať zem pri Zliechove, aby našli kosti či iné dôkazové materiály. Keď ho Národná kriminálna agentúra obviní z úkladnej vraždy, mohol by dostať doživotie.

Detaily popráv sériového vraha


Galéria

Monika s dcérkou. Pátrali V kozube tohto domu

Nástroje k článkuZDROJ: TMZ
FOTO: repro foto TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články