Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

FOTO Vážna nehoda v Lehniciach: Vodička vpálila do rodiny, babka s vnukom skončili v nemocnici

Nešťastná nehoda v obci Lehnice
Nešťastná nehoda v obci Lehnice
08.12.2016 11:49

DUNAJSKÁ STREDA - Štvorčlennú rodinu zrazila v stredu okolo 8.00 hodiny ráno v obci Lehnice, časť Sása v Dunajskostredskom okrese vodička (40) Fiatu Punto. Babička (62) , jej 23-ročná dcéra s dvoma malými deťmi sa pohybovali po pravom okraji cesty v rovnakom smere ako auto, informovala o tom trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.


Štvormesačné dieťa sa viezlo v kočíku a päťročné dievčatko bolo posadené na sedačke bicykla. Vodička podľa polície pravdepodobne osoby nevidela, pričom do nich narazila. "Babička utrpela úraz hlavy a bola napojená na umelú pľúcnu ventiláciu, následne bola prevezená do nemocnice v Dunajskej Strede. Žena (23) utrpela úraz hlavy a dolnej končatiny, bola prevezená do Univerzitnej nemocnice v Ružinove. Deti, štvormesačný chlapec a päťročné dievča utrpeli úraz hlavy a skončili na bratislavských Kramároch," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel.  

FOTO Vážna nehoda v

Alkohol bol po vykonanej dychovej skúške u vodičky auta vylúčený. "Polícia presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetruje," uviedla Linkešová. 

FOTO Vážna nehoda v

Polícia vyzýva vodičov k opatrnosti. "Aj pri nižšej rýchlosti v obci sú následky pri dopravných nehodách s chodcami veľmi vážne," apeluje Linkešová. Chodec je povinný používať chodník. V prípade, že sa chodník pri ceste nenachádza alebo nie je možné ho použiť, chodí sa po ľavej krajnici alebo pri ľavom okraji vozovky, ukončila hovorkyňa. 

FOTO Vážna nehoda v

FOTO Vážna nehoda v


Galéria

Nešťastná nehoda v obci

Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: SITA/AP, Polícia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články