Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

FOTO Vážna nehoda pri obchodnom centre v Bratislave: Havaroval autobus MHD, desať zranených

nehoda pri nákupnom centre
nehoda pri nákupnom centre
30.01.2016 15:45

BRATISLAVA - Nehoda sa stala krátko pred obedom v Bratislave. Autobus mestskej hromadnej dopravy narazil do stĺpa. Na mieste boli všetky záchranné zložky.


Nehoda sa stala krátko pred štvrť na dvanásť dopoludnia vo štvrtom bratislavskom okrese pri nákupnom centre Bory Mall medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou. Havaroval autobus mestskej hromadnej dopravy č. 21. "Vodička autobusu za prvým kruhovým objazdom z diaľnice v smere z Devínskej Novej Vsi, na úrovni nákupného centra z doposiaľ presne nezistených príčin narazila do stĺpu dopravného značenia," informovala hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihalíková. 

FOTO Vážna nehoda pri

Autobus narazil do nosného zariadenia dopravného značenia. Na mieste zasahovali bratislavskí hasiči a záchranári. Prijali sme tiesňovú výzvu, že v havarovanom autobuse sa nachádza vyšší počet zranených cestujúcich. Na mieste zasahovalo päť ambulancií záchrannej zdravotnej služby," informoval zastupujúci hovorca záchranárov Andrej Hirjak. "Následkom dopravnej  nehody  bolo 10 zranených osôb. Hasiči vyslobodili 2 osoby zakliesnené v autobuse, vykonali protipožiarne opatrenia na zabránenie vzniku požiaru a poskytli zraneným osobám predlekársku pomoc," uviedli hasiči.

Na mieste bolo 14 príslušníkov HaZZ s tromi kusmi techniky. Presné príčiny, ako aj okolnosti nehody sú v súčasnosti predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.   

FOTO Vážna nehoda pri


Galéria

nehoda pri nákupnom centre

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články