Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Prostitútka s HIV je na slobode: Stále sexuje za peniaze, nachytali ju pri tom na vlastnej koži!

Toto je infikovaná Prievidžanka
Toto je infikovaná Prievidžanka
03.04.2014 10:10

PRIEVIDZA - Nehorázne! Mladú ženu (32) z Prievidze, ktorá napriek tomu, že je infikovaná smrteľným vírusom HIV naďalej poskytovala sexuálne služby, nezastavilo ani obvinenie. V predávaní vlastného tela pokračuje, o čom sa presvedčil aj televízny redaktor, ktorý si s ňou dohodol stretnutie. Keď však zistila, že v skutočnosti záujem o sex nemá, jednu mu vrazila a zdupkala.


Infikovanú Prievidžanku v meste každý pozná. Najstaršiemu remeslu sa vraj venuje už roky. Nezastavilo ju dokonca ani to, že jej v roku 2006 diagnostikovali vírus HIV. V poskytovaní sexuálnych služieb pokračovala a dovedna ohrozila stovky mužov. Niekoľkých z nich údajne aj nakazila. "Tú ženu pozná každý v Prievidzi. Robí to už sedem rokov, toto je naozaj vážne. Viem minimálne o desiatich ľuďoch, čo sú už infikovaní, " povedal televízii JOJ jeden z miestnych obyvateľov.

Polícia voči nej začiatkom týždňa vzniesla obvinenie a pohrozila jej až 12-ročným väzením. "Policajný vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Prievidze  vzniesol obvinenie 32-ročnej žene z okresu Prievidza zo zločinu „ohrozovanie vírusom ľudskej imunodefencie," informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová. Prievidžanka si však z toho ťažkú hlavu nerobí. Stíhajú ju totiž na slobode a tak jej nič nebráni v tom, aby v obšťastňovaní a ohrozovaní mužov pokračovala. Možno len zdravý úsudok, o ktorom v tomto prípade nemôže byť ani reč.

Presvedčil sa o tom na vlastnej koži aj redaktor televízie JOJ, ktorý si s infikovanou ženou dohodol stretnutie. Prievidžanka v domnení, že pôjde o ďalšieho klienta na stretnutie prišla, no keď zistila, že k sexu za peniaze nedôjde, udrela ho a odišla preč. 

A ako je vôbec možné, že sa táto nepoučiteľná žena môže slobodne pohybovať medzi ľuďmi? Policajti ju pri doručení obvinenia upozornili, že ak bude v trestnej činnosti pokračovať, bude dôvod na jej väzobné stíhanie. Podľa advokáta Jána Kanabu ju však mali za mreže posadiť hneď. "Za menšie a menej závažné trestné činy berú ľudí do väzby a za takýto závažný ju nechajú na slobode, nechápem to," povedal pre televíziu.

Infikovaná žena je údajne závislá na drogách a jej jediným zdrojom obživy je poskytovanie sexuálnych služieb za peniaze. Podľa advokáta Kanabu je to časovaná bomba. Ak totiž zostane naďalej na slobode, hrozí, že nakazí mnoho ďalších ľudí.  


Nástroje k článkuZDROJ: ZB
FOTO: Tv JOJ

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články