Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Šialený nápad Hágerovej a Juraška: Preboha, veď TOTO ich mohlo stáť život!

Diana Hágerová a Roman Juraško
Diana Hágerová a Roman Juraško
19.06.2017 12:00

BRATISLAVA - Uplynulá sobota bola dňom, kedy sa všade po svete konali párty známej značky šampanského. Jedna taká bola aj v bratislavskom Lamači - v ateliéri umelkyne Gordany Turuk. Medzi hosťami sa objavili aj markizáci Diana Hágerová (27) a Roman Juraško (38). No a tí nám prezradili skutočne zaujímavý zážitok z dovolenky v Austrálii. Ich šialený nápad ich mohol stáť život!


Cez víkend celý svet oslavoval známu značku šampanského. Párty, ktorá sa niesla v tomto duchu, bola aj v bratislavskom Lamači. No a nemohli na nej chýbať ani známe tváre. V spoločnosti sa mihla riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová, herečka a modelka Katarína Jančula, bývalá modelka Linda Rezešová či známy markizácky párik Diana Hágerová a Roman Juraško. 

A keďže sa letná dovolenková sezóna nezadržateľne blíži, dvojica nám prezradila skutočne zaujímavý zážitok z výletu v Austrálii... Stačilo naozaj málo a mohli sa ocitnúť v ohrození života. „To pobrežie je známe tým, že práve v tej sezóne, kedy sme tam boli my, mali sezónu štvorhranky, maličké, veľmi jedovaté medúzy, a nesmie sa tam kúpať. No a my sme prišli, išli sme okolo nádhernej pláže, keď si predstavíte tú najgýčovejšiu pláž, aká vám napadne, nádherné počasie, palmy, všetko, tak to tam bolo. My prídeme a prázdna. Tak hneď, že wau, ideme do vody. Ako to, že tu tí ľudia nie sú?“ začala rozprávať Hágerová.

No ešte šťastie, že dvojica prišla na dôvod skôr, ako skočila do vody. „A zistili sme teda, že preto tam neboli, pretože tam boli tieto zvieratká malé, milé, takže sme si tú návštevu tam nakoniec rozmysleli,“ dodala blondínka. Tieto nenápadné len niekoľkocentimetrové morské tvory totiž v skutočnosti dokážu usmrtiť človeka za jedinú sekundu. Podľa niektorých vedcov ide dokonca o najjedovatejšieho živočícha na svete. No, tak to mali zaľúbenci skutočne veľké šťastie!

Máte nejakú skúsenosť s jedovatým živočíchom?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 191Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články