Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Celeste Buckingham prezradila zvláštne rodinné praktiky: Roky ju o toto oberali a teraz...!

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
25.12.2016 13:00

BRATISLAVA - Toto sa u nás len tak nevidí! Každá rodina je iná a každá má svoje zvyky a tradície. Príkladom je aj rodina mladej speváčky Celeste Buskingham (21), ktorá ako malá pobehala takmer celý svet. A ako nedávno priznala pre topky, aj kvôli tomu nezažila zase to, bez čoho si mnohé deti u nás nevedia zimu ani predstaviť. A to sú Vianoce!


V týchto dňoch si väčšina Slovákov užíva tie najkrajšie sviatky v roku, ktorými sú bezpochyby Vianoce. Ale sú medzi nami aj takí, ktorí tento sviatok neslávia, či už z náboženského presvedčenia, alebo jednoducho oslavovať tento sviatok nechcú z iného dôvodu. Jednou z nich donedávna bola na prekvapenie mnohých aj speváčka Celeste Buckingham, ktorej rodičia, keď bola malá, precestovali množstvo krajín. Ako nám talentovaná slečna prezradila, aj to bol jeden z dôvodov, prečo ako dieťa Vianoce vôbec neslávila.

„My nemáme žiadne tradície. Keď som bola mladá, dokonca dieťa, tak my sme vôbec Vianoce neoslavovali doma, lebo sme stále cestovali. A moji rodičia nie sú ani veriaci, tak ani v rámci kresťanskej viery sme to neoslavovali. My sme to začali až pred pár rokmi fakt mať ako tradíciu, a to len preto, lebo maminu strašne bavia tie americké klasické Vianoce, ako sa vidí vo filmoch,“ priznala nám Celeste. Viac o jej sviatkoch, prečo sú jej rodičia nároční na darčeky a čo si priala ona, sa dozviete vo videu.


Galéria

Celeste Buckingham Celeste Buckingham bude na Celeste Buckingham Celeste Buckingham si Vianoce

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články