Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Českej kráske vykukli gaťky, herečka pobehovala bez... V Cannes nuda nehrozí!

Petra Němcová a Kristen Stewart
Petra Němcová a Kristen Stewart
15.05.2018 20:00

CANNES - Opäť sa bolo na čo pozerať! Určite viete, že vo Francúzsku momentálne prebieha 71. ročník Medzinárodného filmového festivalu. V pondelok mal premiéru počin s názvom BlacKkKlansman a zúčastnila sa jej aj slávna modelka Petra Němcová (38). Tá počas pózovania fotografom (ne)chtiac ukázala nohavičky. Herečka Kristen Stewart (28) prekvapila tým, že po červenom koberci pobehovala bez topánok.


Modelka Petra Němcová patrí medzi pravidelných návštevníkov filmového festivalu v Cannes. Nechýba tam ani tento rok a na červenom koberci priam žiari. Za zmienku stojí jej nový imidž - svoj účes oživila ofinou. Na pondelkovej premiére však zaujala skôr outfitom. 

Róba, ktorú mala kráska oblečenú, odhaľovala jej dokonalé nohy. Pri chôdzi a počas pózovania sa jej však sukňa roztvorila a prítomným sa tak naskytol pohľad na jej nohavičky.  

Petra Němcová prítomným ukázala svoje gaťky.
Petra Němcová

Okrem rodáčky z Česka však na červenom koberci zaujala aj herečka Kristen Stewart. Tá najskôr fotografom ochotne pózovala. Hneď na to sa však vyzula a pobehovala tam bosá. 

Kristen Stewart sa vyzula a po červenom koberci pobehovala bosá.
Kristen Stewart

Páči sa vám róba Petry Němcovej?

60 % nie
áno 40 %

Hlasovalo: 504Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články