Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Život známeho komika už nikdy nebude rovnaký: Detaily smrti jeho synčeka (†2) vás rozplačú!

Rob Delaney
Rob Delaney
12.02.2018 17:00

LOS ANGELES - Ide sa zblázniť od žiaľu! Americký herec a komik Rob Delaney (41) je zvyknutý ľudí zabávať a rozdávať okolo seba smiech. V týchto dňoch však prežíva veľmi smutné chvíle. Jeho synček Henry totiž prehral svoj boj so zákernou rakovinou. Dvojročný chlapček si toho počas svojho krátkeho života musel veľa vytrpieť... Svedčia o tom aj slová zdrveného otca na sociálnych sieťach.


Obrovská bolesť! Smrť milovaného človeka je vždy bolestivá. Ak ide o vaše dieťa, tak obvzlášť. Svoje by o tom vedel hovoriť americký herec a komik Rob Delaney, ktorý je spätý so seriálmi Burning Love a Catastrophe. Ten momentálne prechádza vlastnou životnou katastrofou - v januári totiž zahynul jeho malý synček Henry.

O smutné správy sa podelil s fanúšikmi prostredníctvom odkazu na facebooku. Ako Rob prezradil, Henry po svojich prvých narodeninách neustále zvracal a chudol. Verdikt lekárov bol hrozný - nádor na mozgu. Chlapček absolvoval operáciu a náročnú liečbu. V jeseni sa však rakovina vrátila a začiatkom tohto roka svoj boj prehral.

„Sme zdrvení. Henry bol naša radosť. Bol šikovný, zábavný, nezbedný. Prežili sme spolu toľko úžasných dobrodružstiev. Nádor a operácia mu spôsobili výrazné telesné postihnutie, ale on sa rýchlo naučil znakovú reč a mal vlastnú metódu ako sa dostať z bodu A do bodu B posúvaním sa po jeho krásnom malom zadočku. Jeho chuť žiť a milovať bola veľmi veľká,” poznamenal zdrvený otec.

Známy komik sa pri tej príležitosti poďakoval všetkým, ktorí pomáhali jeho rodine tieto náročné chvíle prekonať. Nevynechal ani svoju manželku a starších synov. „Len vďaka nim sa snažím nezblázniť od žiaľu,” dodal Rob, ktorý azda prvýkrát svojich priaznivcov nepobavil, ale veľmi zarmútil.

Rob Delaney si svoje súkromie stráži. Toto je jedna z mála súkromných fotiek, ktoré nájdete na sociálnych sieťach. Pózuje na nej so synčekom Henrym.
Rob Delaney


Galéria

Rob Delaney Rob Delaney si svoje Rob Delaney je zvyknutý Rob Delaney Rob Delaney a jeho

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, facebook, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články