Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Šokujúce FOTO dcéry Phila Collinsa: Preboha, veď ona je vychudnutá na kosť!

Lily Collins
Lily Collins
13.09.2017 22:00

LOS ANGELES - Hrozný pohľad! Slávny britský spevák Phil Collins (66) je hrdým otcom piatich ratolestí. Médiám je známa najmä jeho dcéra Lily (28), ktorá má na konte modelingové i herecké skúsenosti. V týchto dňoch plní stránky bulváru vďaka účinkovaniu vo filme To The Bone, kde stvárňuje anorektičku. Reakcie verejnosti sú rôzne. Dáte nám však aj vy za pravdu, že vybrané scény z filmu priam naháňajú strach.


Nie je žiadnou novinkou, že herci musia kvôli filmovým úlohám prinášať rôzne obete. Svoje by o tom vedela hovoriť aj Lily Collins. Kráska známa napríklad z počinov Snehulienka, Kazateľ, S láskou Rosie, či Splnený sen totiž musela kvôli jednej zo svojich rolí výrazne schudnúť.  

Vo filme s názvom To The Bone totiž dcéra Phila Collinsa stvárňuje anorektičku Ellen, ktorá sa má rozhodnúť, či zomrie, alebo bude so svojou chorobou bojovať. Lily sa v rozhovoroch netajila tým, že aj ona sama v minulosti trpela anorexiou. 

„Bol to náročný proces. Ale vedela som, že som v bezpečí, keďže na mňa dohliadali výživoví špecialisti,” zaspomínala si na nakrúcanie v rozhovore pre Refienery29 sympatická brunetka. Promo fotografia k počinu, ktorá zachytávajú Lily vyzlečenú a vyhladovanú na kosť, však nie je pre slabšie povahy. Nájdete ju v GALÉRII>>

Poznáte sa osobne s niekým, kto bojoval s anorexiou alebo bulímiou?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 227Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Netflix, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články