Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Joey z Priateľov a jeho najčudnejší SEX: Ehm, tak toto je zvláštne!

Matt LeBlanc
Matt LeBlanc
11.08.2017 22:00

LOS ANGELES - Účinkovanie v obľúbenom seriáli Priatelia nie je to jediné, čo má herec Matt LeBlanc (50) na konte. Médiá najnovšie zaujali zábery z počinu s názvom Epizódy, kde mu tvorcovia dopriali pomerne nezvyčajné sexuálne scény. Pozrite!


Pomerne obľúbený sitcom s názvom Epizódy sa točí okolia zákulisia pripravovaného seriálu. Jeho tvorcami sú britskí manželia Sean a Beverly, ktorí získajú možnosť preraziť v Hollywoode. Cestu im však skríži herec Matt LeBlanc a ich život sa začne poriadne komplikovať.   

Matt stvárňuje v počine samého seba. Za túto úlohu získal viacero nominácií. Jednu z nich premenil v roku 2012 na Zlatý Glóbus. Televízna stanica HBO plánuje v týchto dňoch vysielať poslednú sériu spomínaného počinu. A hneď v jej úvode sú momenty, ktoré narobili slušný rozruch.

LeBlanc v nich prežíva pomerne zvláštnu sexuálnu skúsenosť s istou kráskou. Tej sa nesmie dotýkať a môže sa na ňu len dívať cez sklo. Že ide o dráždivé scény, prezrádzajú zábery, ktoré sa už teraz objavili v médiách. Smelo ich možno zaradiť k tomu najzvláštnejšiemu, čo Matt LeBlanc pred kamerami predviedol. Nemyslíte?  

Viac záberov nájdete v GALÉRII>>

Matt LeBlanc sa krásky mohol dotýkať len cez sklo
Matt LeBlanc

Matt LeBlanc má za sebou pomerne zvláštnu sexuálnu skúsenosť. Vďačí za ňu seriálu Epizódy.
Matt LeBlanc

Patrí Matt LeBlanc k vašim obľúbeným hercom?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 303Galéria

Matt LeBlanc Matt LeBlanc sa krásky Matt LeBlanc má za Matt LeBlanc sa provokatívnej Matt LeBlanc sa na Matt LeBlanc Matt LeBlanc

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: HBO/ Showtime Networks, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články