Štvrtok, 23. november 2017. Meniny má Klement, zajtra Emília.

Nepríjemný rozvod pre spajsku Mel B: Bývalému manželovi musí platiť veľké peniaze

Mel B
Mel B
15.07.2017 18:00

LONDÝN - Anglická speváčka Mel B musí svojmu manželovi, producentovi a režisérovi Stephenovi Belafontemu, s ktorým sa momentálne rozvádza, platiť alimenty 40-tisíc dolárov mesačne (v prepočte približne 35-tisíc eur). Informoval o tom magazín People, ktorému sa podarilo dostať k súdnym dokumentom. Na základe nich musí 42-ročná interpretka vyplatiť alimenty aj spätne, za obdobie od 12. mája 2017. Okrem toho musí za Belafonteho uhradiť aj 140-tisíc dolárov (122 645 eur) za právne a súdne poplatky.


Mel B podala žiadosť o rozvod 20. marca na vyššom súde v Los Angeles, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely a ako dátum odlúčenia 28. december 2016. Speváčka si zažiadala, aby úrady zverili ich päťročnú dcéru Madison do spoločnej starostlivosti a aby nepriznal Belafontemu manželské alimenty. V apríli následne získala pre manžela zákaz približovania sa, pričom ho obvinila z domáceho násilia. V tom čase v súdnych dokumentoch uviedla, že ju počas manželstva pri viacerých príležitostiach bil, škrtil, zhadzoval na zem a tiež ju aj psychicky týral a podvádzal.

Dvojica sa tajne zosobášila v júni 2007 v Las Vegas po piatich mesiacoch randenia. V novembri nasledujúceho roka si v egyptskej Hurgade obnovili manželské sľuby. Ich jediný spoločný potomok Madison Brown Belafonte sa narodila 1. septembra 2011. Speváčka má okrem nej ďalšie dve dcéry z predošlých vzťahov - Phoenix Chi z manželstva s hercom Jimmym Gulzarom a Angel Iris zo vzťahu s americkým hercom a komikom Eddiem Murphym. Belafonte je zas otcom Giselle, ktorú má s bývalou partnerkou Nicole Contreras.

Mel B, celým menom Melanie Janine Brown, sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy - Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Jej členky, ktorými boli aj Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie C a Geri Halliwell, si však po vydaní posledného menovaného dali pauzu. Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a predstavili sa spolu aj na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Mel B má na konte dve sólovky - Hot (2000) a L.A. State Of Mind (2005). V súčasnosti pôsobí vo formácii Spice Girls - GEM, ktorej členkami sú tiež spomínané Emma Bunton a Geri Halliwell.


Galéria

Mel B Mel B Mel B Mel B Mel B Mel B

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: Instagram/officialmelb

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články