Streda, 18. október 2017. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Holá Madonna na nete: 60-tka na krku, pozrite sa na to TELO!

Madonna
Madonna
08.05.2017 00:00

LOS ANGELES - Ešte nepatrí do starého železa! Speváčka Madonna oslávi tento rok 59. narodniny. Stále sa však udržiava v skvelej kondícii a nedá sa povedať, že by rokmi nabrala na ostychu. Blondínka to potvrdila v týchto dňoch, keď zverejnila na internete fotku svojho holého tela. Čo naň hovoríte?


Mnohé hviezdičky rady provokujú svojich fanúšikov a podelia sa s nimi o odhalené či dráždivé fotky. Za mladšími kolegyňami sa rozhodla nezaostávať ani speváčka Madonna. Tá sa najnovšie ukázala svetu tak, ako ju Boh stvoril. 

Momentka vznikla zrejme vo chvíli, keď sa speváčka vyhrievala na slnku. Od podprsenky jej zostal pod prsiami otlačený pás. Keďže na zábere nie je vidno ani spodný diel bikín, je možné, že sa Madonna slnila celkom nahá. 

Kým mnohí fanúšikovia ospevovali umelkyňu za to, že je stále v skvelej kondícii, našli sa aj takí, čo ju kritizovali. „To myslíš vážne? Naozaj sa potrebuješ prezentovať nahotou? Maximálne nevhodné v tvojom veku!” reagoval pohoršene jeden z nich. Čo si o tom myslíte vy? 

Madonna, rada dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa.
Madonna

Madonna zverejnila na instagrame takúto fotku svojho nahého tela.
Madonna

Má podľa vás Madonna dobré telo?

29 % nie
áno 71 %

Hlasovalo: 1240Galéria

Madonna Madonna, rada dokazuje, že Madonna zverejnila na instagrame Madonna sa udržiava v Madonna sa ani v Svojím zjavom Madonna vždy Madonna pred troma rokmi Madonna nikdy nepatriila medzi

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk, Interview

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články