Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Krásna speváčka vyvetrala prsia: Zázrak, že jej nevypadli!

Demi Lovato vystavila na obdiv svoje prsia.
Demi Lovato vystavila na obdiv svoje prsia.
20.04.2017 20:00

LOS ANGELES - To je šupa! Speváčka Demi Lovato (24) sa netají tým, že v minulosti nebola so svojím zovňajškom príliš spokojná. Dnes má sebavedomia na rozdávanie a vyzerá fantasticky. Zrejme aj preto zverejnila na sociálnych sieťach fotky v sexi plavkách, ktorými vyrazila mnohým fanúsikom dych.


Drogy, alkohol a poruchy príjmu potravy! S tým sa musela v čase dospievania popasovať speváčka a herečka Demi Lovato. Pred pár dňami sa však fanúšikom zverila s tým, že sa cíti lepšie, než kedykoľvek predtým. A oni sa zhodujú, že sa to odráža i na jej zovňajšku.

Brunetka zverejnila na instagrame fotky v plavkách, ktoré sú síce celé, ale odhaľujú toho až-až. Asi každému udrie do očí speváčkin bujný deklt. Jej prsia totiž pôsobili dojmom, že každú chvíľu vypadnú.

Fanúšikovia pri pohľade na odhalenú speváčku nešetrili chválami. „Bože môj, vyzeráš fantasticky!” znie jeden z pochvalných komentárov. Človeku sa až nechce veriť, že brunetkin recept je taký  jednoduchý. „Každý deň si povedzte, že ste krásna. Nebuďte na seba prísna. Majte na pamäti, že život je príliš krátky, aby ste sa trápili tým, čo si o vás iný myslia,” prezrádza svoje tipy Demi.

Demi Lovato prekvapila fanúšikov takouto sexi fotkou.
Demi Lovato

Demi Lovato predviedla svoje vnady.
Demi Lovato

Demi Lovato sa cíti skvele a tak aj vyzerá.
Demi Lovato
    

Sú podľa vás plavky, v ktorých sa Demi predviedla, sexi?

18 % nie
áno 82 %

Hlasovalo: 483Galéria

Demi Lovato vystavila na Demi Lovato prekvapila fanúšikov Demi Lovato predviedla svoje Demi Lovato sa cíti Demi Lovato je krásna Demi Lovato kladie dôraz Demi Lovato

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram a snapchat

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články