Nedeľa, 22. október 2017. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Známy spevák vystrašil fanúšikov: Odišiel v polke koncertu a... Ďalší úplne zrušil!

Morrissey
Morrissey
13.04.2017 17:00

SAN ANTONIO - Anglický spevák Morrissey zrušil stredajší koncert v texaskom meste San Antonio. Zástupcovia Tobin Center, kde sa malo vystúpenie konať, uviedli, že interpret odvolal koncert zo zdravotných dôvodov.


Podľa organizátorov sú problémy spojené s pondelkovým koncertom v arizonskom Tucsone, kde Morrissey odišiel z pódia po šiestej skladbe. Klávesák Gustavo Manzur tamojšiemu publiku povedal, že niekdajší spevák už nefungujúcej kapely The Smiths má problémy s hlasom. Interpretov najbližší koncert je naplánovaný na piatok 14. apríla v texaskom Houstone. 

Morrissey, celým menom Steven Patrick Morrissey, sa na hudobnej scéne pohybuje od konca 70. rokov. S The Smiths vydal v rokoch 1984 až 1987 štyri štúdiovky, pričom všetky sa umiestnili na prvom alebo druhom mieste britského albumového rebríčka. Po rozpade The Smiths odštartoval sólovú kariéru.

Do roku 1997 vydal šesť sólových albumov, ktoré obsahovali skladby ako Suedehead, Piccadilly Palare, The More You Ignore Me, The Closer I Get alebo Alma Matters. Následne sa na pár rokov odmlčal, no po návrate bol ešte úspešnejší. V roku 2004 vydal comebackovú nahrávku You Are The Quarry obsahujúcu singel Irish Blood, English Heart, po ktorej nasledovali Ringleader Of The Tormentors (2006), Years Of Refusal (2009) a World Peace Is None Of Your Business (2014). V roku 2013 vydal životopis Autobiography a predvlani debutový román List Of The Lost. 


Galéria

Morrissey Morrissey Morrissey Morrissey Morrissey Morrissey

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA/AP

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články