Nedeľa, 21. január 2018. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Zayn Malik sklamal fanúšikov: Zrušil koncert, lebo...

Zayn Malik
Zayn Malik
13.06.2016 16:00

LONDÝN - Anglický spevák Zayn Malik zrušil vystúpenie v Londýne pre stavy úzkosti. Bývalý člen skupiny One Direction sa mal predstaviť na hudobnom podujatí britského rádia Capital FM - Summertime Ball. Krátko pred koncertom však na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter oznámil, že z dôvodu úzkosti, ktorú zažíva posledné mesiace, na spomínanom podujatí nevystúpi.


"Trpím tou najväčšou úzkosťou za celú moju kariéru... Neviem ako sa mám ospravedlniť, ale chcem byť úprimný ku všetkým, ktorí trpezlivo čakali na moje vystúpenie," priznal 23-ročný spevák.

"Tí, čo to zažili, to pochopia a dúfam, že ostatní budú empatickí," dodal. Na slová rodáka z Bradfordu reagovala napríklad aj jeho spevácka kolegyňa Ellie Goulding. "Úzkosť je vážna vec... Poznám ten pocit," napísala.

Zain Javadd "Zayn" Malik sa preslávil v spomínanej chlapčenskej skupine One Direction, v ktorej pôsobil v rokoch 2010 až 2015 a vydal s ňou albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) a Four (2014). Po odchode z formácie podpísal zmluvu s vydavateľstvom RCA Records. Tento rok v marci ponúkol pod menom Zayn debutový sólový album Mind of Mine, z ktorého pochádza napríklad singel Pillowtalk. 


Galéria

Zayn Malik Zayn Malik Zayn Malik Zayn Malik Zayn Malik

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články