DiCapriova milenka je novou sexbombou: Div, že to ten zips udrží! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

DiCapriova milenka je novou sexbombou: Div, že to ten zips udrží!

Kelly Rohrbach je novou sexbombou.
Kelly Rohrbach je novou sexbombou., Zdroj: profimedia.sk
26.03.2016 00:00

MIAMI - Jej prsia si zamiluje každý! Nakrúcanie nového filmu Baywatch, inšpirovaného kultovým seriálom, je v plnom prúde. Zarezáva aj modelka Kelly Rohrbach (26), ktorá sa zviditeľnila románikom so známym hercom Leonardom DiCapriom (41). Pohľadom na blondínkine božské krivky sa teraz môže pokochať každý. Mimochodom, legendárne červené plavky prešli vylepšením. Čo vy na to?!


Na topkách sme vás už nedávno informovali o tom, že fanúšikovia seriálu Baywatch sa tento rok dočkajú nového filmu, vďaka ktorému si budú môcť zaspomínať na svoj obľúbený počin. Účinkovaním v ňom sa kedysi preslávila Pamela Anderson, ktorá bola dlhé roky považovaná za top sexbombu. Nemenej šarmantná je ale aj jej nástupkyňa Kelly Rohrbach. 


Legendárny Baywatch je späť: Pamelu nahradila táto blonďavá mašina!


Dôkazom sú napríklad fotografie z nakrúcania, ktoré sa v týchto dňoch dostali na verejnosť. Sympatická blondínka je na nich oblečená vo vykrajovaných červených plavkách, ktoré odhaľujú jej dokonalé krivky. Novinkou v rámci "rovnošaty" záchranárok je zlatý zips. Ten má čo robiť, aby náklad v podobe modelkiných vnád uniesol. 

Kelly Rohrbach má priam luxusnú postavičku.
Kelly Rohrbach
Zdroj: profimedia.sk

Takto vyzerali legendárne červené plavky kedysi.
Pamela Anderson v červených
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám nové prevedenie legendárnych červených plaviek?

28 % nie
áno 72 %

Hlasovalo: 639Galéria

Kelly Rohrbach je novou Kelly Rohrbach má priam Takto vyzerali legendárne červené Kelly Rohrbach a Dwayne Kelly Rohrbach má takéto V novom film nebude Vo filme Baywatch sa Nový a starý Mitch

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články