Streda, 1. jún 2016. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia.

Sexicu z telky potrápili megaprsia: Pozóóór, derú sa jej z bikín!

Pošlite nám tip
Chantelle Connelly sa prsia drali von z bikín.
Chantelle Connelly sa prsia drali von z bikín.
25.03.2016 00:00

TENERIFE - Vnady na úteku! Pohľad na veľké prsia ulahodí oku nejedného chlapa. Toho si je vedomá i Chantelle Connelly (26), známa z televíznej šou Geordie Shore, ktorú vysielala stanica MTV. Bývalá tanečnica si totiž dala svoje predosti chirurgicky upraviť a jej hrudník rozhodne nezýva prázdnotou. Občas však neprirodzene veľké melóny vedia svoju majiteľku potrápiť. Spomínaná tmavovláska by o tom určite vedela hovoriť.


A väčšie už nemali?! Túto otázku si pri pohľade na sexicu Chantelle Connelly položia asi mnohí. Kráska, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v televíznej šou Geordie Shore, si aktuálne užíva chvíle oddychu na Tenerife. Tam sa prítomným pánom postarala o poriadne horúce chvíle. 

Tmavovláska sa popri hotelovom bazéne promenádovala v úsporných bikinách, ktoré nápor jej silikónov zvládali len horko-ťažko. Keď zdvihla Chantelle ruky nad hlavu, spod tenkej látky sa jej vnady drali von. Prítomní paparazzi nelenili a hneď sa činili. Výsledkom sa môžete pokochať aj vy. 

Chantelle Connelly sa pýši postavičkou ktoa rozpáli nejedného chlapa.
Chantelle Connelly

Páčia sa vám ženy s veľkými prsiami?

16 % nie
áno 84 %

Hlasovalo: 1242


Zdielať článok na Facebooku

Galéria

Chantelle Connelly sa prsia Chantelle Connelly sa pýši Chantelle Connelly očividne nie Chantelle Connelly sa zviditeľnila

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, facebook
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články