Kráska z Pomády v šoku: Myslela si, že zomrel, pravda je oveľa horšia! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Kráska z Pomády v šoku: Myslela si, že zomrel, pravda je oveľa horšia!

Olivia Newton-John a Patrick McDermott tvorili pár zhruba deväť rokov.
Olivia Newton-John a Patrick McDermott tvorili pár zhruba deväť rokov. , Zdroj: SITA
24.03.2016 20:00

CABO SAN LUCAS - Hoci verejnosť vníma Oliviu Newton-John (67) predovšetkým ako krásnu a usmievavú Sandy z muzikálu Pomáda, v reálnom živote prekonala herečka náročné obdobia, kedy jej do smiechu vôbec nebolo. So slzami v očiach často spomínala aj na záhadné zmiznutie jej milenca Patricka McDermotta, ktorý bol neskôr vyhlásený za mŕtveho. V médiách sa však stále viac hovorí o tom, že blondínka smrť svojej lásky oplakávala zrejme zbytočne.


Nechutné klamstvo! Známa herečka Olivia Newton-John na rok 2005 nespomína v najlepšom. Práve toto obdobie sa jej spája so záhadným zmiznutím milenca Patricka McDermotta, ktorý s ňou krátko pred tým ukončil deväťročný vzťah. Pôvodom kórejský kameraman sa vyparil v lete, počas rýbárskej výpravy do Kalifornie.    

Ako vyšlo najavo, Patrick bol na pokraji bankrotu a mal veľké dlhy. Povráva sa, že svoju smrť len predstieral. Aj napriek tomu ho ale neskôr vyhlásili oficiálne za mŕtveho. V priebehu rokov sa však v médiách začali o bývalom kameramanovi objavovať správy, ktoré mohli filmovú Sandy ozaj šokovať. 

V roku 2009 bol vraj exmilenec známej herečky videný v istom mexickom letovisku, kde sa pod menom Pat Kim živil prenájmom lodí. Krátko na to sa znovu vyparil. V týchto dňoch je meno Patricka McDermotta na pretrase opäť. V obľúbenej dovolenkovej destinácii ho vypátral istý americký vyšetrovateľ John Nazarian. „Hovoril som s mnohými miestnymi. Takmer všetci ho poznajú. Jeho priateľkou je Európanka, ktorá má silný nemecký prízvuk a veľa cestujú pozdĺž pobrežia,” povedal na margo toho detektív. 

Myslíte si, že Olivia vedela o tom, že jej exmilenec sa chystá zmiznúť?

78 % nie
áno 22 %

Hlasovalo: 258Galéria

Olivia Newton-John a Patrick Krásna Olivia Newton-John sa Olivia Newton-John a jej Oliviu Newton-John potrápila v Olivia Newton-John bojovala aj Olivia Newton-John a John

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram, Paramount Pictures, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články