Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Šialené! Sexbomba z Nemecka má bradavky, aké ste ešte URČITE nevideli

Micaela Schäfer
Micaela Schäfer
22.03.2016 22:00

BERLÍN - Stále dokáže prekvapiť! Micaela Schäfer (31) je dobre známa mnohým čitateľom topiek. O tejto atrakcii spred Brandenburskej brány sme vás už viackrát informovali. Silikónka, ktorá sa vraj živí ako modelka a DJ-ka, totiž pred najznámejšou pamiatkou Nemecka pravidelne pózuje nahá. Jej najnovšie, zrejme veľkonočné, fotky však budú o dosť iné. Pozrite, ako dnes vyzerajú bradavky tejto červenovlásky!


Nahé telo Micaely Schäfer je dobre známe nielen všetkým Nemcom, ale aj za hranicami modelkinej rodnej krajiny. Človek by si preto povedal, že ho v prípade tejto silikónky už nič neprekvapí. Opak je však pravdou. Aktuálne červenovlasá sexica si totiž dala skrášliť bradavky. 

Pírsing v týchto partiách nie je žiadnou novinkou. Pýšia sa ním napríklad Rihanna, sestry Kendall a Kylie Jenner, speváčki Pink, Christina Aguilera, herečka Rooney Mara, či jej kolega Neil Patrick Harris. Sexbomba z Nemecka sa však rozhodla pre iný typ "ozdoby".

Čerešničkou na Micaeliných silikónoch sú srdiečka. „Čo hovoríte na moje tetovanie? Som prvým prominentom z Nemecka, ktorý má potetované bradavky. Ďakujem za skvele odvedenú prácu. Stálo to ozaj za to,” vyjadrila sa na facebooku sexica, ktorá si na túto procedúru prizvala aj médiá. Aké prekvapivé...

Micaela Schäfer si dala upraviť svoje bradavky tak, aby vyzerali ako srdiečka.
Micaela Schäfer

Videli ste už niekedy takéto bradavky?

89 % nie
áno 11 %

Hlasovalo: 971Galéria

Micaela Schäfer Micaela Schäfer si dala Micaela Schäfer nemá s Pred Brandenburskou bránou je Micaela Schäfer je atrakciou Takto vyzerali bradavky Micaely

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, facebook, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články