Škandál zo spálne Brada Pitta: Keď to Angelina zbadala, zúrila ako... | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Škandál zo spálne Brada Pitta: Keď to Angelina zbadala, zúrila ako...

S Angelinou Jolie je neradno sa zahrávať.
S Angelinou Jolie je neradno sa zahrávať. , Zdroj: SITA
16.03.2016 20:00

LOS ANGELES - ...správna žiarlivka! Hoci manželstvo Angeliny Jolie (40) a Brada Pitta (52) je na verejnosti prezentované ako bezproblémové a idylické, nie je tomu vždy tak. Aj hollywoodsku dvojicu občas potrápia problémy, ktoré sužujú väčšinu párov. Ako informuje portál radaronline.com, herečka sa musela nedávno popasovať so žiarlivosťou a prípadnou neverou. Sexi pestúnka si totiž podľa nej robila zálusk na jej hviezdneho a atraktívneho manžela.


Vie si spraviť poriadok! Mať intímny pomer s opatrovateľkou svojich detí je v šoubiznise celkom bežné. Svoje by o tom vedeli hovoriť napríklad speváčka Gwen Stefani, herečky Uma Thurman a Jennifer Garner, či Victoria Beckham. Stačilo by možno pár dní a k podvedeným hviezdam by sa zaradila aj Angelina Jolie, kvôli ktorej Brad Pitt kedysi opustil Jennifer Aniston. 


Mohlo by vás zaujímať: Nevera v Hollywoode: Celebrity, ktorým partneri nasadili parohy


Ako informuje web radaronline.com Angelina nedávno vyrazila pestúnku, ktorú vnímala ako hrozbu pre svoje manželstvo. „O Bradovi je známe, že so zamestnancami dobre vychádza a má s nimi priateľské vzťahy. Táto dáma s ním však až príliš okato flirtovala,” prezradil pre spomínaný portál dobre informovaný zdroj.    

Sexi pestúnka sa údajne vždy, keď bol pán domáci nablízku, kúpala v bazéne a vystavovala svoje krivky na obdiv. Pohár herečkinej trpezlivosti však pretiekol vo chvíli, keď sa jej naskytol obraz, ktorý sa jej vôbec nepáčil. „Angelina našla Brada a pestúnku v kuchyni. On bol po sprche a mal na sebe len uterák. Vraj si prišiel pre džús. Ona sa usmievala od ucha k uchu. To bola pre Jolie posledná kvapka,” uviedol informátor. „Konfrontácia medzi spomínanými ženami prerástla do obrovského kriku. Angelina však bola neoblomná a pestúnka si zbalila veci a zdúchla rýchlejšie, než si viete predstaviť,” uzavrel. 

Urobila podľa vás Angelina dobre, že pestúnku vyrazila?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 3085Galéria

S Angelinou Jolie je Angelina Jolie a Brad Angelina Jolie a Brad Angelina Jolie si doma Angelina Jolie a Brad Na Brada Pitta si

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk, Universal Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články