Foťáky cvakali ostošesť: Modelka ukazovala vnady bez hanby! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Foťáky cvakali ostošesť: Modelka ukazovala vnady bez hanby!

Karina Jelinek nemá problém ukázať sa svetu hore bez.
Karina Jelinek nemá problém ukázať sa svetu hore bez. , Zdroj: profimedia.sk
14.03.2016 22:00

MIAMI - Všetci sa poriadne zapotili! Argentínska modelka Karina Jelinek (34) sa pred pár dňami postarala o slušný rozruch. Spločne s tímom profesionálov fotila na pláži módny editoriál, v rámci ktorého sa predviedla vo viacerých outfitoch. Z prezliekania si kráska ťažkú hlavu nerobila a oblečenie si menila za asistencie verejnosti. Zrejme si viete predstaviť, ako sa paparazzi zadychčali, keď mali vo výhľade jej holé prsia.


Hoci Karina Jelinek pochádza z Argentíny, väčšinu času trávi v slnečnom Miami. Tam sa vypeká na slniečku, prípadne pózuje pred objektívmi fotografov.Brunetka má krivky zaoblené na tých správnych miestach, a tak pohľad na jej sporo odeté telo je pastvou pre každé mužské oči. 

Navyše, Karina nie je žiadna hanblivka. Keď sa chce živiť modelingom, tak ani veľmi nemá na výber. Pred pár dňami pózovala profesionálnym fotografom, no domov neodišli na prázdno ani paparazzi. Keď sa Jelinek prezliekala, bolo jej vidieť holé vnady, ktoré sa ani nijako nesnažila zakryť. 

Karina Jelinek nie je žiadna hanblivka. Na pláži bez ostychu ukazovala holé prsia.
Karina Jelinek
Zdroj: profimedia.sk

Je podľa vás náročné byť modelkou?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 490Galéria

Karina Jelinek nemá problém Karina Jelinek nie je Karina Jelinek má nielen Karina Jelinek je atraktívna Karina Jelinek vie ako Karina Jelinek a jej Karina Jelinek a jej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články