Erotická FOTO známej herečky (50): Pohľad rovno TAM! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Erotická FOTO známej herečky (50): Pohľad rovno TAM!

Elizabeth Hurley má aj dnes sexepílu na rozdávanie.
Elizabeth Hurley má aj dnes sexepílu na rozdávanie. , Zdroj: Instagram
10.03.2016 22:00

LONDÝN - Ach, koľkí by si to s tou sochou vymenili... Elizabeth Hurley (50) už síce nepatrí k najmladším herečkám, no stále má kopec šarmu a sexepílu. Nemenej atraktívna bola tiež v minulosti. Dôkazom je napríklad záber od známeho fotografa Johna Stoddarta, ktorý vznikol, keď krásnu brunetku ešte veľa ľudí nepoznalo. Pred objektívom pózovala v Evinom rúchu a hoci jej intímne partie zostali skryté, pohľad na fotku pošteklí fantáziu každého chlapa.


Britský fotograf John Stoddart sa svojej profesii venuje už 30 rokov. Za ten čas mal možnosť pracovať s mnohými hviezdnymi i menej známymi celebritami. V týchto dňoch plánuje dať do dražby vybrané zábery zo svojej tvorby, ktoré rozhodne stoja za zmienku. 

K dispozícii sú napríklad snímky mladého Arnolda Schwarzeneggra, Daniela Craiga, či členov kapely Rolling Stones. Zo známych žien možno spomenúť herečky Catherine Zeta-Jones a Elizabeth Hurley. Obe krásky pózovali pre Johna v čase, keď ešte ani len netušili, aký úspech ich čaká. 

Manželka Michaela Douglasa sa predviedla pred objektívom v dlhej sukni a podprsenke, druhá spomínaná umelkyňa išla celkom donaha. Elizabeth pri vzniku eroticky ladenej fotografie sedela na stoličke a opierala sa o sochu muža, ktorého pohľad smeroval rovno do jej holého rozkroku.  

Elizabeth Hurley pózovala pred objektívom fotografa celkom nahá, keď mala 25 rokov.
Elizabeth Hurley
Zdroj: profimedia.sk

Je podľa vás Elizabeth Hurley sexi?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 1019Galéria

Elizabeth Hurley má aj Elizabeth Hurley pózovala pred Elizabeth Hurley sa aj Elizabeth Hurley je krásna Elizabeth Hurley nemá problém Elizabeth Hurley sa na Elizabeth Hurley je očarujúca

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk/John Stoddart, E!

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články