To je ale náhodička! Kočka z reality šou prišla o bikiny... Rovno pred paparazzmi! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

To je ale náhodička! Kočka z reality šou prišla o bikiny... Rovno pred paparazzmi!

Sundy Carter spadol vrchný diel bikín práve vo chvíli, keď ju fotili paparazzi.
Sundy Carter spadol vrchný diel bikín práve vo chvíli, keď ju fotili paparazzi. , Zdroj: profimedia.sk, Instagram
08.03.2016 22:00

MALIBU - Kvôli piatim minútam slávy urobia všetko! Reč je o céčkových celebritách, ktoré sa zviditeľnili účinkovaním v nejakej televíznej šou. Stredobodom pozornosti sú len chvíľu a keď zhasnú kamery, často po nich ani len pes neštekne. Ženy z radov týchto "hviezd" sa usilujú zaujať nahým telom a (ne)chcenými odhaleniami. Sundy Carter, ktorú nedávno na pláži zradili bikiny, je toho dôkazom.


Ups! Sundy Carter síce nepatrí medzi veľké hviezdy, no paparazzom je celkom známa. Pomohlo jej k tomu účinkovanie vo viacerých reality šou, vrátane projektov Basketbal Wives LA a Marriage Boot Camp. Okrem toho sa zviditeľnila mileneckým románikom so ženatým hráčom basketbalu - Larry Hughesom, s ktorým má dcéru. 

Podobne, ako väčšina televíznych celebrít, aj tmavovláska využíva každú príležitosť na to, aby sa zviditeľnila. Nedávno si užívala chvíle oddychu na pláži v Malibu, kde sa to stále hemží bulvárnymi fotografmi. Tým sa podaril celkom slušný úlovok. Keď totiž namierili svoje objektívy na Sundy, vrchný diel bikín sa jej akoby zázrakom uvoľnil a vypadli jej z neho celkom nahé prsia. 

Sundy Carter vie ako narobiť rozruch. Nedávno ju počas šantenia vo vlnách zradili bikiny a bulvárnym fotografom ukázala nahé prsia.
Sundy Carter
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že Sundy spadol vrchný diel bikín nahodou?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 410Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články