Česká speváčka (53) ukázala postavu snov: Ty vole, to je kus! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Česká speváčka (53) ukázala postavu snov: Ty vole, to je kus!

Heidi Janků
Heidi Janků , Zdroj: Facebook
06.03.2016 20:00

DUBAJ - Hravo tromfne aj mladšie! Česká speváčka Heidi Janků (53), ktorá sa do povedomia verejnosti dostala tiež ako moderátorka eroticky ladenej relácie, rozhodne nepatrí do starého železa. Pod šatami totiž skrýva božské krivky, ktoré jej môžu mnohé rovesníčky len závidieť. Tmavovláska si aktuálne užíva slniečko v Dubaji, odkiaľ posiela fanúšikom horúce pozdravy v bikinách.


Spojila príjemné s užitočným! Speváčka Heidi Janků trávi tieto dni v Dubaji, kde v piatok vystúpila na Česko-Slovenskom plese. Popri prípravách si našla čas aj na oddych. „Bola by som blázon, keby som nevyužila, že som v tejto slnečnej krajine. Kúpem sa a opaľujem vždy, keď je to možné,” povedala pre super.cz umelkyňa.

Heidi si vychutnáva slniečko v bikinách, ktoré na nej nevyzerajú vôbec zle. Fotkami sa pochválila na facebooku a fanúšikovia ju hneď zahrnuli pochvalami. „Luxusná postavička. Vyzerať takto po päťdesiatke, to je paráda. Ty musíš mať zmluvu s diablom,” znejú komentáre pod zábermi. Čo na krivky známej Češky hovoríte vy?  

Heidi Janků má postavu, ktorú jej môže závidieť nejedna rovesníčka.
Heidi Janků
Zdroj: Facebook

Heidi Janků vyzerá v bikinách fantasticky.
Heidi Janků
Zdroj: Facebook

Má podľa vás Heidi dobrú postavu?

3 % nie
áno 97 %

Hlasovalo: 2003Galéria

Heidi Janků Heidi Janků má postavu, Heidi Janků vyzerá v Heidi Janků posiela fanúšikom Heidi Janků sa o Heidi Janků je atraktívna Heidi Janků s manželom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: facebook, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články