Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Z detskej hviezdy vyrástla rajcovná kráska: Zarezané šortky, vykúkajúce prsia!

Bella Thorne si je veľmi dobre vedomá svojho sexepílu.
Bella Thorne si je veľmi dobre vedomá svojho sexepílu.
05.03.2016 00:00

MALIBU - Provokuje stále viac! Bella Thorne (18) je jednou z hviezdičiek, ktoré sa zviditeľnili vďaka detskej televíznej stanici Disney Channel. Časy dospievania má už fešná herečka za sebou a dnes je z nej dospelá žena. Svojho pôvabu si je veľmi dobre vedomá a rada sa ním pýši pri každej možnej príležitosti. Fotografom sa najnovšie predviedla v krátkom tričku, spod ktorého jej vykúkali vnady a v šortkách odhaľujúcich jej zadoček.


Je zrejme len otázkou času, kedy sa herečka Bella Thorne dá zlákať na milostné scény pred kamerami, či decentné pózovanie v Evinom rúchu. Disney kráska pôsobila už vo svojich 14 rokoch príliš vyspelo a po dovršení 18. roku života pritvrdzuje stále viac. 


Mohlo by vás zaujímať: Ďalšia vyspelá tínedžerka? Tejto Disney kráske by ste 14 určite netipovali!


Počas tohto týždňa pobehovala Bella po pláži v Malibu oblečená v outfite, ktorý by rozpálil každého chlapa. Sexi herečka poctivo pracuje na tom, aby boli jej krivky bezchybné. A zdá sa, že drina prináša ovocie. Vypasované šortky zvýraznili jej zadoček, pod krátkym tričkom sa črtali prsia mladej hviezdičky. Chlapi, kto by si to vymenil s fotografom? 

Bella Thorne skrývala pod krátkym tričkom pevné prsia.
Bella Thorne

Na Bellu Thorne je príjemný pohľad zo všetych strán.
Bella Thorne

Je podľa vás Bella Thorne sexi?

10 % nie
áno 90 %

Hlasovalo: 749Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články