Streda, 25. apríl 2018. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Dr. House by onemel: Seriálová lekárka bez hanby ukázala prsia!

Hugh Laurie a Olivia Wilde sa stretli počas nakrúcania seriálu Dr. House.
Hugh Laurie a Olivia Wilde sa stretli počas nakrúcania seriálu Dr. House.
03.03.2016 22:00

LOS ANGELES - Nemá problém! Hoci je Olivia Wilde (31) spájaná najmä s počinom Dr. House, na konte má účinkovanie v mnohých ďalších filmoch a seriáloch. Najnovšie sa sympatická herečka objavuje v na obrazovkách televíze HBO s názvom Vinyl, kde sa hneď v úvodných častiach pochválila nahým telom.


Olivia Wilde patrí medzi najsexi hviezdy súčasnosti a pravidelne sa objavuje v rebríčkoch najpríťalivejších žien sveta. Býva zvykom, že brunetka je ozdobou každej spoločenskej udalosti a svoj sexepíl predvádza mladá mamička aj pred objektívmi fotografov i kamerami. 

Televízna stanica HBO začala pred pár dňami vysielať seriál Vinyl, ktorého dej sa odohráva v 70. rokoch plných sexu, drog a rock´n´rollu. V spomínanom počine, účinkuje tiež herečka Olivia Wilde, ktorej tvorcovia dopriali aj posteľné scény.  

Atraktívna brunetka sa v rozhovoroch netajila tým, že účinkovanie v spomínanom seriáli takmer odmietla. „Keď sa mi ozvali, bola som nadšená a hneď som chcela vedieť o akú rolu ide. Povedali mi - žena ústrednej postavy. Na to som reagovala, že pokiaľ odo mňa chcú, aby som hrala utrápenú domácu paničku, tak musia ísť za niekým iným. Reakciou bol smiech a uistenie, že ide ozaj o fascinujúcu úlohu,” povedala pre The Guardian herečka.

Prečítajte si: Sex, drogy a tvrdý biznis: Seriál Vinyl pozýva do zákulisia v ére rock'n'rollu

Olivia Wilde a Bobby Cannavale stvárňujú v seriáli Vinyl manželov. Tvorcovia im dopriali aj milostné scény.
Olivia Wilde

Olivia Wilde nemá s nahotou žiaden problém. Zábery zo seriálu Vinyl sú toho dôkazom.
Olivia Wilde

Olivia Wilde nie je žiadna hanblivka. V minulosti sa už viackrát vyzliekla pred kamerami, pózovala tiež pre rôzne magazíny.
Dr. House by onemel:

Je podľa vás Olivia Wilde sexi?

4 % nie
áno 96 %

Hlasovalo: 1081Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, NBC, HBO, profimedia.sk, FHM

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články