Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

TOPky z Oscarov 2016: Súkromné FOTO hviezd, strápnené herečky a ďalšie pikošky!

Aj takéto boli tohtoročné Oscary.
Aj takéto boli tohtoročné Oscary.
29.02.2016 13:30

LOS ANGELES - A je to za nami! Udeľovanie cien americkej Akadémie filmových umení a vied patrí k najsledovanejším podujatím roka. 88. ročník Oscarov je výnimočný najmä preto, že sošku konečne získal aj herec Leonardo DiCaprio (41). Čo všetko nás ešte počas včerajšieho výnimočného večera zaujalo?KOMPLETNÝ ZOZNAM OCENENÝCH NÁJDETE TU!


Mnohé hviezdy sú aktívne na sociálnych sieťach. Speváčka Lady Gaga, herečka Kate Hudson a jej kolega Taye Diggs sa s fanúšikmi podelili aj o fotky z ich príprav na veľkolepú akciu.
TOPky z Oscarov 2016:

Na červenom koberci nechýbali ani tento rok celebritné brušká. Pýšili sa nimi modelka Chrissy Teigen, herečka Emily Blunt a manželka herca Eddieho Redmayne - Hannah.
TOPky z Oscarov 2016:

Charlize Theron sa s červeným kobercom dokonale zladila. Pred fotografmi sa predviedla v odvážnej róbe s hlbokým výstrihom a odhaleným chrbtom.
TOPky z Oscarov 2016:

Rachel McAdams spredu až tak hriešne nevyzerala. Keď sa však otočila, to už bola iná káva.
TOPky z Oscarov 2016:

Jeden z najodvážnejších a najzaujímavejších modelov predviedla herečka Olivia Wilde.
TOPky z Oscarov 2016:

Mladé, krásne a talentované. Také sú herečky Margot Robbie, Jennifer Lawrence (tá tentokrát vôbec nespadla :) a Saoirse Ronan, ktoré predviedli tie najvydarenejšie stylingy.
TOPky z Oscarov 2016:

Žena je pre muža tou najkrajšou ozdobou. Partnerky hercov Marka Ruffala, Sylvetra Stalloneho a Toma Hardyho sú toho dôkazom.
TOPky z Oscarov 2016:

Modelka Heidi Klum schytala za výber róby kritiku. Na sociálnych sieťach sa objavili aj takéto koláže.
TOPky z Oscarov 2016:

Krásna herečka Alicia Vikander si domov odniesla zlatú sošku. Pri výbere outfitu akoby sa inšpirovala u jednej z Disneyho princezien.
TOPky z Oscarov 2016:

Kate Winslet dokazuje, že starne do krásy. Tentokrát však výberom róby šliapla vedľa. Na sociálnych sieťach ju hneď začali komentovať, že bola oblečená ako vo vreci na odpadky.
TOPky z Oscarov 2016:

Sacha Baron Cohen je na červenom koberci zväčša za čudáka a do spoločnosti chodí v prevlekoch svojich filmových postáv. Teraz prekvapil a viacerí mali problém ho spoznať. Ešte šťastie, že mal po svojom boku manželku Islu Fischer. Na pódiu sa neskôr objavil prezlečený za Ali G-ho.
TOPky z Oscarov 2016:

Hoci niektoré černošské hviezdy udeľovanie Oscarov bojkotovali, Whoopi Goldberg sa veľkolepej akcie zúčastnila. Spoločnosť jej robila dcéra, ktorá je rovnako ako jej slávna mama vyznávačkou tetovaní.
TOPky z Oscarov 2016:

Milenci z Titanicu sú aj po rokoch blízkymi priateľmi. Nečudo, že keď sa Leovi DiCapriovi KONEČNE podarilo získať Oscara, Kate Winslet sa rozplakala.
TOPky z Oscarov 2016:

Herci a tvorcovia víťazného filmu Spotlight si spravili originálnu selfie na podlahe.
TOPky z Oscarov 2016:


Pozrite si tiež:


Aj vás potešilo, že Leonardo DiCaprio dostal konečne Oscara?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 1314Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram, twitter, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články