Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Kyprá Adele tromfla sexi kolegyne: Toto sa často nevidí - Veď ona ukázala prsia!

Adele bola najväčšou hviezdou odovzdávania cien Brit Awards.
Adele bola najväčšou hviezdou odovzdávania cien Brit Awards.
25.02.2016 20:00

LONDÝN - Taký výstrih ešte hádam nemala! Stredajší večer patril odovzdávaniu hudbných cien Brit Awards, kde excelovala speváčka Adele (27). Domov si odniesla hneď štyri ceny. To však nebolo jediné prekvapenie, o ktoré sa plavovláska postarala. Keď sa totiž objavila na červenom koberci v róbe odhaľujúcej vnady, viacerých poriadne zaskočila.


Britská speváčka Adele síce nemá ideálnu postavu, no talentu dostala do vienku požehnane. Nečudo, že zbiera jednu cenu za druhou a teší sa mnohým úspechom. Excelovala aj na stredajšom podujatí Brit Awards, kde sa dokonca od dojatia rozplakala.

Kyprá plavovláska bola stredobodom pozornosti nielen na pódiu, ale aj na hviezdnom koberci. Obľúbenú čiernu farbu totiž vymenila za vínovo červenú a na podujatie prišla oblečená v róbe s hlbokým výstrihom.

Toľko odvahy sa u úspešnej speváčky často nevidí. A hoci sa viaceré prítomné dámy predviedli v oveľa dráždivejších modeloch, všetci hovorili prevažne o vyprsenej Adele. Našli sa však tiež kritici, podľa ktorých umelkyňa výber outitu nezvládla. Vy môžete vyjadriť svoj názor v ankete. 


Viac informácií o Brit Awards nájdete TU!


Adele nepatrí k speváčkam, ktoré ukazujú svoje prednosti. Tentokrát urobila výnimku.
Adele

Reakcie na róbu speváčky Adele boli rôzne.
Adele

Páči sa vám róba, ktorú mala Adele na sebe?

27 % nie
áno 73 %

Hlasovalo: 1313



Galéria

Nástroje k článku



ZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články