Jacksonova krásna dcéra radikálne zmenila imidž: Pozrite, ako teraz vyzerá! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Jacksonova krásna dcéra radikálne zmenila imidž: Pozrite, ako teraz vyzerá!

Paris Jackson je verejnosti známa ako dlhovlasá tmavovláska.
Paris Jackson je verejnosti známa ako dlhovlasá tmavovláska. , Zdroj: Facebook
24.02.2016 20:00

LOS ANGELES - Úplne iná! Z dcéry zosnulého Kráľa popu Michaela Jacksona († 50) - Paris (17) je dnes už takmer dospelá žena, ktorá vyrástla do krásy. Prenikavý pohľad a tmavá hriva tvoria zaujímavú kombináciu, čoho bola prominentná dcéra dôkazom. V týchto dňoch však podstúpila výraznú zmenu a vyzerá ako úplne iný človek. Spoznali by ste ju?!


Paris Jackson je už od malička objektom záujmu nielen bulvárnych médií, ale aj širokej verejnosti. Škandály a život celebritného dieťaťa ju dokonca dohnali k tomu, že sa v minulosti pokúsila o samovraždu. Ubehli necelé tri roky a pohľad na dcéru zosnulej hviezdy poteší nejedného fanúšika. Kráska sa konečne začala usmievať a svoj podiel na tom donedávna mal aj mladík menom Chester Castellaw. 

Začiatkom roka sa však na verejnosť dostali informácie, že sa dvojica rozišla. A zrejme aj preto zatúžila Paris po zmene imidžu. Na sociálnych sieťach sa najnovšie pochválila fotkami, na ktorých je z nej nakrátko vystrihaná blondínka. Čo poviete, pristane jej tento nový účes?  

Takto aktuálne vyzerá Paris Jackson.
Paris Jackson
Zdroj: Instagram

Kedy to podľa vás Paris viac pristane?

s dlhými tmavými vlasmi

689

nakrátko a blond

73

Počet hlasov: 762


Galéria

Paris Jackson je verejnosti Takto aktuálne vyzerá Paris Paris Jackson radikálne zmenila Paris Jackson si dala Paris Jackson ako krátkovláska. Prenikavý pohľad a tmavé Paris Jackson ako dievčatko Paris Jackson so slávnym

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: facebook, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články