Štvrtok, 26. apríl 2018. Meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.

Veľká hudobná svadba amerických hviezd: Áno si povedali po 6 rokoch vzťahu!

Hayley Williams
Hayley Williams
22.02.2016 17:25

LOS ANGELES - Americká speváčka Hayley Williams, známa z rockovej kapely Paramore, si v sobotu vzala za manžela gitaristu skupiny New Found Glory Chada Gilberta. Oslava sa konala v reštaurácii v Nashville.


Dvadsaťsedemročná hudobníčka zverejnila prostredníctvom služby Instagram aj niekoľko fotografií či videí, na ktorých sú novomanželia, hostia či svadobná torta. Dvojica spolu začala randiť v roku 2008 a v decembri 2014 sa zasnúbili.

Hayley Nichole Williams sa preslávila v spomínanej kapele Paramore, s ktorou vydala všetky štyri albumy: All We Know Is Falling (2005), Riot! (2007), Brand New Eyes (2009) a Paramore (2013). Medzi úspešné skladby oceňovanej formácie, ktorá má na konte okrem iného aj jednu Grammy, patria Misery Business, Decode, The Only Exception, Still Into You či Ain't It Fun. 

Tridsaťštyriročný Chad Everett Gilbert vydal s New Found Glory osem štúdioviek, vrátane zatiaľ poslednej Resurrection (2014). Okrem toho ponúkol nahrávky aj s formáciami International Superheroes of Hardcore, Shai Hulud, Hazen Street či sólovým projektom What's Eating Gilbert. Pôsobí tiež ako hudobný producent. V minulosti bola jeho manželkou Sherri DuPree zo skupiny Eisley.


Galéria

Hayley Williams Hayley Williams Hayley Williams Hayley Williams Hayley Williams

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články