Spučené prsia, blonďavá pohroma v ružovom a nahota: Červený koberec z Grammy! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Spučené prsia, blonďavá pohroma v ružovom a nahota: Červený koberec z Grammy!

Aj tieto hviezdy na seba počas odovzdávania cien strhli pozornosť.
Aj tieto hviezdy na seba počas odovzdávania cien strhli pozornosť. , Zdroj: SITA
16.02.2016 15:30

LOS ANGELES - Gramofóniky sú rozdané! Začiatok tohto týždňa patril slávnostnému odovzdávaniu hudobných cien Grammy. Ostro sledované podujatie si nedali ujsť známe hviezdy, ktoré sa na červenom koberci usilovali tromfnúť aj neznámi jedinci. Kto pred fotografmi narobil najviac rozruchu?


Ako to už býva zvykom, na červenom koberci nikdy nechýbajú outfity, v ktorých sú hviezdne krásky polonahé. Výstrihy a rázporky odhalili na Grammy mnoho celebritných tiel, no najvyzývavejšie modely večera predviedli speváčka Ciara a modelka Alessandra Ambrosio. Nie príliš známa umelkyňa Manika (v strede) prišla "oblečená" v "nahých" šatách. Intímne partie jej kryli iba trblietavé aplikácie.

Spučené prsia, blonďavá pohroma
Zdroj: SITA

Pozvánky na prestížne podujatie hudobného sveta dostávajú často aj nie príliš známi interpreti. Tí sa usilujú z 5 minút slávy vyťažiť maximum, a tak sa pred fotografmi pretŕčajú v čudesných kreáciách. Tieto tri dámy, ktorých mená by sme asi uvádzali zbytočne, sú toho dôkazom. 

Spučené prsia, blonďavá pohroma
Zdroj: SITA

Speváčka Lady Gaga je známa po celom svete. Vďačí za to aj svojskému imidžu, pre ktorý je typická výstrednosť. V poslednom čase sa blondínka ukazovala v jednoduchších outfitoch a bola skôr za dámu. Pri príležitosti odovzdávania cien vzdala hold zosnulému Davidovi Bowiemu, čomu prispôsobila aj svoje outfity. 

Spučené prsia, blonďavá pohroma
Zdroj: SITA

Selena Gomez sa na červenom koberci predviedla vo výraznej modre róbe, v ktorej jej to skutočne svedčalo. Hlboký výstrih a odhalený chrbát zvýraznil jej sexepíl. Keď sa však tmavovláska postavila na pódium v šatách červenej farby, prsia mala zdeformované a pôsobili akosi spučene.  

Spučené prsia, blonďavá pohroma
Zdroj: SITA
 

Miláčik tínedžeriek Justin Bieber bol tentokrát dvojnásobne sladký. Na červenom koberci mu totiž robil spoločnosť maličký brat Jaxon, ktorý pózoval, akoby sa narodil pre šoubiznis. Ktovie, či bude raz rovnako úspešný ako on... 

Spučené prsia, blonďavá pohroma
Zdroj: SITAChceli by ste sa osobne zúčastniť odovzdávania cien Grammy?

79 % nie
áno 21 %

Hlasovalo: 548


​ 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články