Toto je sestra Victorie Beckham: Menej rokov aj luxusu, ani krásu do vienka nedostala! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Toto je sestra Victorie Beckham: Menej rokov aj luxusu, ani krásu do vienka nedostala!

Victoria Beckham s manželom Davidom
Victoria Beckham s manželom Davidom
15.02.2016 20:00

LONDÝN - Jedna má všetko, druhá nič! Manželia Beckhamovci tvoria, nepochybne, jeden z najdokonalejších párov šoubiznisu. Mať za manžela fešáka Davida (40) však nie je to jediné, čo môžu iné ženy Victorii (41) závidieť. Dvojica má spolu štyri rozkošné ratolesti, tmavovláska sa uchytila ako módna návrhárka, žije si v luxuse a má množstvo fanúšikov... Jednoducho dokonalý život, o ktorom jej mladšia sestra Louise Adams (37) môže iba snívať.


Podobné, a predsa odlišné! Mať za súrodenca svetovo známu hviezdu nemusí byť vôbec príjemné. Svoje by o tom vedelo hovoriť množstvo bežných smrteľníkov, ktorí žijú v tieni slávnych bratov a sestier. Príkladom môže byť napríklad aj Louise Adams - mladšia sestra Victorie Beckham. Štyridsiatničky majú síce podobné črty tváre, no keďže sa tá slávnejšia o seba viac stará a podstupila aj pár skrášľujúcic zákrokov, môže sa práve ona chváliť prívlastkom - tá krajšia. 

Victorii sa darí viac aj v biznise. Po tom, čo zavesila hudobnú kariéru na klinec, začala sa venovať móde a celkom sa jej darí. Okrem luxusného butiku, kde predáva svoje modely, pýši sa aj zopár oceneniami. Louise je spolumajiteľkou iného  obchodu s oblečením. Tovar je však oveľa, oveľa lacnejší a na červenom koberci by sme kúsky z neho hľadali márne.   

Ani v súkromí to mladšia zo sestier nemá najideálnejšie. Skrachovali jej už dve manželstvá. V porovnaní s ňou má Victoria rodinku ako vystrihnutú z reklamy na šťastie.

Louise Adams sa síce na slávnu sestru ponáša, no v porovnaní s ňou má menej rokov, predáva oveľa lacnejšie oblečenie a má oveľa menej šarmu ako Victoria.
Louise Adams
Zdroj: profimedia.sk

Podobáte sa na svojho súrodenca?

Áno.

335

Nie.

328

Trošku.

119

Som jedináčik.

76

Počet hlasov: 858


Galéria

Victoria Beckham s manželom Louise Adams sa síce Louise Adams má spoločne Victoria Beckham s bratom Victoria Beckham žne ako David a Victoria Beckhamovci

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, twitter, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články