Nepríjemné chvíle Abby z NCIS: Po vyhrážkach smrťou obťažovanie! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Nepríjemné chvíle Abby z NCIS: Po vyhrážkach smrťou obťažovanie!

Pauley Perrette
Pauley Perrette, Zdroj: SITA
11.02.2016 15:30

NEW YORK - Americkú herečku Pauley Perrette v stredu 10. februára znova obťažoval bezdomovec. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, kde napísala ako sa celý incident odohral. Prvý raz ju vlani v novembri napadol istý David Merck, ktorý sa jej vyhrážal smrťou a niekoľkokrát ju udrel päsťou do tváre.


Neznámy muž pýtajúci si peniaze od vodičov pristúpil k 46-ročnej rodáčke z New Orleans, keď stála so svojím autom na bulvári Cahuenga v Los Angeles. Po tom čo mu podala dolár, ju chytil za ruku, celú hlavu vopchal dovnútra vozidla a začal sa jej pýtať na čas. Ako herečka uviedla, situácia ju vyľakala a najprv povedala "vyháňam ťa diabol v mene Ježiša Krista," a až potom mu oznámila čas.

Muž ju údajne ešte chvíľu držal za ruku a potom odišiel. Aj napriek tomu, že Perrette mala u seba elektrický paralyzér a taktický nôž, incident sa snažila udržať v nenásilnej rovine a nepoužila ich. "Učím sa. Musím byť šikovná a byť v bezpečí a dávať. Ale všetko naraz," dodala. Neskôr napísala ďalší tweet, v ktorom oznámila, že je v poriadku. 

Pauley Perrette sa do povedomia verejnosti zapísala predovšetkým ako Abby Sciuto z úspešného seriálu NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (2003 - 2015). Okrem toho sa objavila aj v seriáloch Holá pravda (1995 - 1998), Dawsonov svet (1998 - 2003), Time of Your Life (1991 - 2001), NCIS: Los Angeles (2009) či NCIS: New Orleans (2014).

Vystupuje síce prevažne v seriáloch, no zahrala si aj v niekoľkých snímkach, medzi ktoré patria napríklad Na pokraji slávy (2000), nemecká komédia My First Mister (2001) či Kruh (2002). V rokoch 2000 až 2004 bola vydatá za kanadského herca a hudobníka Francisa Shiversa. 


Galéria

Pauley Perrette Pauley Perrette Pauley Perrette Pauley Perrette Pauley Perrette

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články