Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Agentka Scullyová zhodila kostým aj košeľu: To je ale šelmička!

Gillian Anderson predviedla pred kamermi svoj sexepíl.
Gillian Anderson predviedla pred kamermi svoj sexepíl.
03.02.2016 22:00

LOS ANGELES - To je prekvapenie! Seriál Akty X patrí ku kultovým počinom a ako sme vás už na topkách informovali, po 14 rokoch sa vrátil na televízne obrazovky. Chýbať samozrejme nesmú ani hlavní predstavitelia David Duchovny (55) a Gillian Anderson (47). Tú tvorcovia ukážu aj tak, ako nie sme zvyknutí. Na internete sa objavili zábery, ktoré zachytávajú chladnú agentku Scullyovú v sexi bielizni a s rajcovným pohľadom.


Vykľula sa z nej divoška! Herečka Gillian Anderson zreje ako víno. Do okrúhlej 50-tky jej ostávajú tri roky, no aj napriek tomu hravo zatieni mladšie kolegyne. Umelkyňa sa totiž pýši štíhlou figúrou a do spoločnosti chodí tip-top upravená. V jej šatníku nechýbajú provokatívne a maximálne ženské outfity, v ktorých ryšavka rada predvádza svoje prednosti. 


Mohlo by vás zaujímať: Bola vždy taká seXi? Agentka Scullyová, vy sa teda nezdáte!


Pred kamerami je to už celkom o inom. Herečku preslávil najmä mysteriózny seriál Akty X, kde stvárňuje zvláštnu agentku Danu Scullyovú. Tá si buduje imidž chladnej ženy a oblieka si prevažne kostýmy, saká a košele

V týchto dňoch sa objavili na internete prekvapivé zábery z nových dielov spomínaného počinu, ktoré zachytávajú seriálovú detektívku ako veľkú zvodkyňu. Scullyová si najskôr zmyselne rozopínala košeľu a potom sa oddávala intímnostiam s istým mužom. Či to bolo s Mulderom, nevedno.


Pozrite si tiež: Mulder a Scullyová z Aktov X vyzerajú lepšie, než pred 22 rokmi: Tí sú snáď z iného sveta!


Pod elegantným kostýmom a košeľou skrýva agentka Scullyová takúto sexi bielizeň.
Gillian Anderson

Je podľa vás Dana Scullyová sexi?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 822Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Fox Network, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články