Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Fešáčik z telenovely Divoký anjel po rokoch: Vyzerá ako stroskotanec... Ale ženu má sympošku!

Facundo Arana sa do povedomia mnohých divákov dostal najmä ako Ivo z telenovely Divoký anjel.
Facundo Arana sa do povedomia mnohých divákov dostal najmä ako Ivo z telenovely Divoký anjel.
03.02.2016 20:00

BUENOS AIRES - Nielen Milagros bola z neho paf! Herec Facundo Arana (43) účinkoval vo viacerých telenovelách, no v našich končinách sa najviac preslávil ako Ivo di Carlo v počine Divoký anjel. Síce nebol prototypom krásavca, ale aj napriek tomu si získal srdcia a sympatie mnohých žien. Od nakrúcania ubehlo zhruba 18 rokov, čo sa na zovňajšku argentínskeho herca podpísalo. Ako dnes vyzerá a aká je žena, ktorej sa ho podarilo skrotiť?!


Keď Natalia Oreiro a Facundo Adana tvorili zamilovanú dvojicu v kultovej telenovele Divoký anjel, dostalo sa im popularity v desiatkach krajinách sveta. Spomínaný počin bol mimoriadne obľúbený aj v našich končinách. 

Rodák z Argentíny však účinkoval aj v iných telenovelách, ktoré na prelome milénia zažívali na Slovensku veľký boom. Spomenúť možno napríklad seriál Yago, kde stvárnil muža žijúceho dlhé roky v džungli. Pre neho bolo typické strnisko na tvári a strapatá hriva. 

A ako potvrdzujú aktuálne fotografie, tento imidž preferuje známy herec dodnes. Na tvári mu síce pribudlo zopár vrások a k nim aj šediny, no pohľad má rovnako zvodný ako kedysi. Jeho vyvolenou sa stala modelka a moderátorka Maria Susini, s ktorou má tri ratolesti - dcérku Indiu a dvojičky s nemenej zaujímavými menami Yaco a Moro.


Mohlo by vás zaujímať:


Facundo Arana sa rokmi takto zmenil. Zanedbaný imidž a strapatá hriva sú pre neho priam typické.
Facundo Arana

Vyvolenou známeho herca sa stala bývalá modelka a moderátorka Maria Susini.
Facundo Arana

Sledovali ste telenovelu Divoký anjel?

20 % nie
áno 80 %

Hlasovalo: 805



Galéria

Nástroje k článku



ZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, Telefé International

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články