Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Promi dvojičky-sexice postrachom ulice: Preboha, takto sa chodí medzi ľudí?!

Karissa a Kristina Shannon si vyrazili do ulíc akosi naľahko.
Karissa a Kristina Shannon si vyrazili do ulíc akosi naľahko.
28.01.2016 22:00

LOS ANGELES - Naľahko! Dvojičky Karissa a Kristina Shannon (26) si postavili svoju kariéru na odhaľovaní svojich silikónových pŕs a neprirodzene veľkých zadkov. Tie pretŕčali na stránkach pánskych magazínov i v rôznych reality šou. Blonďavé plejmejtky vo všeobecnosti neobľubujú, keď sú veľmi naobliekané. Bulvárni fotografi ich pred pár dňami nafotili v uliciach (ne)oblečené tak, že sa za nimi určite každý otáčal.


Mohli ísť rovno holé! Karissa a Kristina Shannon už na prahu dospelosti robili všetko preto, aby sa zaradili medzi najväčšie sexice. Spoločne sa vyzliekli pre najznámejší pánsky magazín a v tejto záľube pokračujú dodnes. 

Rozruch však vedia narobiť nielen počas pózovania, ale aj v bežný deň. Nedávno ich novinári nafotili, keď zatvárali svoje vlasové štúdio a išli spoločne na večeru. Outfity, v ktorých sa Karissa a Kristina predviedli rozhodne patria k tým, pri ktorých človek nechápavo krúti hlavou. 

Blonďavé dvojičky totiž pôsobili dojmom, akoby si zaudli obliecť sukňu. Na sebe totiž mali len čierne silonky a pod nimi tango nohavičky. Keďže majú sestry Shannonové silikóny, s nosením podprseniek sa tiež zbytočne neobťažujú.


Pozrite si tiež: Hriešne dvojičky z telky nafotili paparazzi: Preboha, ako dve hrozná!


Karissa a Kristina Shannon si vyšli do ulíc v pančuškách a s presvitajúcimi silikónami.
Karissa Shannon, Kristina Shannon

Sú vám tieto dvojičky sympatické?

84 % nie
áno 16 %

Hlasovalo: 586Galéria

Karissa a Kristina Shannon Karissa a Kristina Shannon Takto vyzerajú Kristina a Karissa a Kristina Shannonové Karissa a Kristina Shannon Kristina a Karissa Shannon

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články