Piatok, 25. máj 2018. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Hviezdna dziewczyna z Poľska šaty nepotrebuje: Hore nič, dole priesvitné gaťky!

Joanna Krupa vie ako potešiť svojich fanúšikov.
Joanna Krupa vie ako potešiť svojich fanúšikov.
18.01.2016 22:00

LOS ANGELES - To je pohľad! Poľská modelka Joanna Krupa (36), patrí k ženám, ktoré s nahotou nemajú žiaden problém. Pravidelne to potvrdzuje aj na sociálnych sieťach, kde zverejňuje fotky zo svojho súkromia. Veľký úspech zožal napríklad záber, na ktorom pózuje len v sexi gaťkách. No, chlapi, pokochajte sa!


Joanna Krupa je síce vydatou ženou, ale to jej vôbec nebráni v tom, aby pohľadom na svoje telo potešila aj iných mužov. Internet je plný blondínkiných fotiek, na ktorých pózuje v Evinom rúchu alebo len v úsporných nohavičkách. Manželka podnikateľa Romaina Zaga má jedndoducho božské krivky a rada sa nimi pochváli. 


Bizarné narodeniny pracháča: Manželka vetrala prsia, sexšou známej hviezdy ako darček!


Aj v týchto dňoch zverejnila blondínka na instagrame dosť odvážne fotky. Na jednej z nich pózuje vo vykrajovaných priesvitných nohavičkách. Fanúšikom tak poskytla dokonalý výhľad na svoj bezchybný zadoček. Sexi gaťky sú zároveň jediným kúskom oblečenia, ktorý mala Joanna na sebe. 

Joanna Krupa sa ukázala na webe len v priesvitných gaťkách a s holými prsiami.
Joanna Krupa

Je Joanna Krupa sexi?

7 % nie
áno 93 %

Hlasovalo: 658Galéria

Joanna Krupa vie ako Joanna Krupa sa ukázala Joanna Krupa nemá s Joanna Krupa má sexepílu Joanna Krupa vyzerá ako Joanna Krupa je sexi, Joanna Krupa nie je Joanna Krupa so svojím

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články