Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Hriešne dvojičky z telky nafotili paparazzi: Preboha, ako dve hrozná!

Sexi dvojičky Karissa a Kristina Shannon sú známe účinkovaním vo viacerých reality šou.
Sexi dvojičky Karissa a Kristina Shannon sú známe účinkovaním vo viacerých reality šou.
13.01.2016 22:00

LOS ANGELES - To je ale rozdiel! Nehanebné dvojičky Karissa a Kristina Shannon (26) sú v Amerike veľmi dobre známe. Peroxidové duo sa pýši mnohými erotickými fotkami, škandalóznym pornovideom, aj účaťou vo viacerých reality šou. Pre dievčiny je tiež typické prehnané líčenie a na verejnosti sa ukazujú prevažne zmachlené ako kraslice. Nedávno ich však paparazzi nafotili bez fasády. A je to veru zázrak, že ich spoznali.


Keď mali Karissa a Kristina Shannon sladkých osemnásť rokov, nasťahovali sa do hriešneho sídla Hugha Hefnera. Obe boli vraj jeho milenkami, no ako sa neskôr vyjadrili, nešlo o lásku. Skôr to brali ako príležitosť na zábavu a možnosť zviditeľniť sa. V priebehu rokov urobili viac takých bláznovstiev - pózovali nahé pre pánsky magazín, účinkovali vo viacerých reality šou a jedna z nich dokonca s priateľom nakrútila domáce sexvideo.  

O nehanebných dvojičkách je dobre známe, že sa im prieči prirodzenosť. Vlasy majú prehnane peroxidové, umelé mihalnice sú samozrejmosťou a neprirodzene veľké zadky a vnady pretŕčajú v provokatívnych outfitoch. Do ich základnej výbavy patrí tiež oranžové opálenie a hrubá vrstva mejkapu. 

Pred pár dňami si podarené sestričky vyšli do solária, kde na nich natrafili paparazzi. Tým sa podarilo blonďavé sexbomby zvečniť bez štipky mejkapu a s neupravenými vlasmi. Pozrite na ten rozdiel! 

Zlatíčka Kristina a Karissa Shannonové sa na verejnosti ukazujú dokonale upravené. Občas sú zmachlené až príliš.
Karissa a Kristina Shannon

Paparazzi nafotili blonďavé duo pri odchode zo solária. Nenalíčené dámy rozhodne nevyzerali ako sexice.
Kristina a Karissa Shannon

Sú podľa vás blonďavé dvojičky sexi aj bez mejkapu?

93 % nie
áno 7 %

Hlasovalo: 625Galéria

Sexi dvojičky Karissa a Zlatíčka Kristina a Karissa Paparazzi nafotili blonďavé duo Karissa a Kristina Shannon Kontroverzné dvojičky prirodzenosť nemajú Karissa a Kristina Shannon

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články